2019. május 22., szerda

Gyorskeresés

(#1) babosmiki

babosmiki
(PH! addikt)

Kíváncsi leszek a változtatásokra.. :U

"Samsung Galaxy A50, Gear Watch Sport, GalaxyTabS2 8.0, Shuttle XPC, "

(#2) Graphics

Graphics
(Jómunkásember)

Tehát kiadták volna bétatesztre a felhasználóknak úgy ahogy van, most pedig kényszerűségből mégis egy (talán) rendes minőségű készüléket kell kiadniuk...

Hát szép munka, eszembe jut a gyulladós Note története... :) Szép dolog a techdemó

(#3) Zolik válasza Graphics (#2) üzenetére

Zolik
(senior tag)

látom ez a gyulladós note a mai napig sláger ha a samut kell szapulni :)

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#4) Graphics válasza Zolik (#3) üzenetére

Graphics
(Jómunkásember)

Egy pillanatig sem szapultam a Samsungot, megjegyeztem, hogy szerintem korrektebb lett volna elsőre egy olyan készüléket kiadni, amely sérülékenysége nem merül fel a használat során.

Minden gyártónál lehetne emlegetni ilyet, a Huawei zöld kijelzői kapcsán, a kevésbé ellenálló modellek más gyártóknál, stbstbstb.

Ha ez számodra szapulás, nevezd annak, de szerintem elég szofisztikált véleményt formáltam. :)

[ Szerkesztve ]

(#5) draco31 válasza Zolik (#3) üzenetére

draco31
(PH! addikt)

Ez már örökké így marad :D

Kíváncsi leszek a változtatások utáni tesztekre.

ASUS VivoBook S14 S410U /\/\ Samu A50 /\/\ Amazfit Bip

(#6) INGJOKE

INGJOKE
(őstag)

Nem is értem, hogy egy független cég csinál egy termékről tesztet, milyen jogon hívják vissza. Meg kellett volna normálisan csinálni és akkor nem lenne rossz marketing nekik a teszt.
Mi lesz az új neve a terméknek? Fold 2? Fold S? Fold 2.0? :D :DD :DDD

Troll! Feed them!!! Mi mix 2s 6/128(EU dev)+Amazfit pace+Mi Notebook pro I7 16 gb 256 gb ssd+Logitech g903

(#7) Kokzor válasza INGJOKE (#6) üzenetére

Kokzor
(fanatikus tag)

Nem kell neki új név. Még nem volt megvásárolható a termék.

(#8) Narancskoma

Narancskoma
(kvázi-tag)

Miért nem ezután dobták piacra? Vagy miért nem hívták bétatesztnek?

(#9) INGJOKE válasza Narancskoma (#8) üzenetére

INGJOKE
(őstag)

Lehet, hogy az az alfa teszt volt és most mikor kijön most kezdődik a béta... :D

Troll! Feed them!!! Mi mix 2s 6/128(EU dev)+Amazfit pace+Mi Notebook pro I7 16 gb 256 gb ssd+Logitech g903

(#10) kakuk.tamas válasza Graphics (#4) üzenetére

kakuk.tamas
(őstag)

A Huaweiénél az LG hibája volt a zöldülés.
Ahogy ez a Fold hiba is, úgy az akksi mizéria is a Samsung sara volt (ő tervezte az akksit.)

Szóval nem egy kategória a kettő.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Ha tőlem vásárolnál, olvasd el: https://tinyurl.hu/PKrH/ ~ Zalaegerszeg ~ Huawei Mate 20 Pro Twilight ~ Xbox One X 1TB ~ MS Xbox One Patrol Tech ~ LG 43UJ63 ~

(#11) Juhaszatti válasza kakuk.tamas (#10) üzenetére

Juhaszatti
(senior tag)

Akksik kapcsán is volt szó arról, hogy beszállítói probléma volt. Aztán ki tudja..

(#12) tony_snow válasza Narancskoma (#8) üzenetére

tony_snow
(tag)

Miutan, narancskoma? Nem tudom feltunt-e (valoszinuleg nem), de meg nem volt piacra dobva a keszulek.
Velemenyem szerint a samsung teljesen jol jart el. Kikuldtek teszteloknel / ujsagiroknak tesztpeldanyokat, es leszurtek a visszajelzesekbol a konzekvenciat. Ami az, hogy meg nincs megfelelo allapotban a kiadasra, tovabbi fejlesztest igenyel, igy nem karositottak meg senkit.

(#13) Kokzor válasza kakuk.tamas (#10) üzenetére

Kokzor
(fanatikus tag)

Az nem csak az LG hibája volt. Valamiért átment a Huawei minőség ellenőrzésén.
Vagy nem ellenőrizték megfelelően, hogy mit kapnak, vagy nem volt nekik probléma.

(#14) LosBlancosrm válasza kakuk.tamas (#10) üzenetére

LosBlancosrm
(őstag)

Inkább az a különbség, hogy a Samsung nem adott el belőle egy darabot se, nem okozott vele kárt(Fold), míg a Hüvely igen. Aksinál tervezési hiba volt, de nem hárították át a userekre, hogy rosszul fogták.

(#15) LosBlancosrm válasza INGJOKE (#6) üzenetére

LosBlancosrm
(őstag)

NoteFE után ez lehetne Fold Up.

[ Szerkesztve ]

(#16) sKie^ válasza LosBlancosrm (#14) üzenetére

sKie^
(tag)

Mate 20 pro-nál az volt inkább a probléma, ahogy a Huawei kezelte az ügyet. Megpróbálta elbagatelizálni, nem adott ki hivatalos állásfoglalást az ügyben, mintha a probléma nem is létezne. Na ez a patkányság, nem az, hogy egy ilyen terméket visszahívnak további fejlesztésre/cserére.

''Genyo Kapitany nem kegyelmez!''

(#17) Velocity

Velocity
(fanatikus tag)

A képekből és a videókból elég egyértelmű volt, hogy az egész technológia gyerekcipőben jár és szerintem maga a készülék is erősen bénán néz ki összehajtva. Majd javítanak a hibákon, jönnek az újabb és újabb fejlesztések, aztán a Galaxy Fold 3 vagy Galaxy Fold 4 már egészen használható és jól kinéző kütyü lesz, feltéve ha nem megy az egész dolog a süllyesztőbe, de ezt majd a piac eldönti... amúgy is mocskos drága készülék lesz, szóval ha még minden szempontból tetszene is, akkor se vennék. Én inkább megvárom míg kiforrott lesz a cucc és ha tényleg szükségem lesz rá (bár szerintem nem) akkor majd pár év múlva beruházok egyre :) Amúgy nekem az a tippem, hogy a Fold és a Note szériák idővel össze fognak olvadni...

konteo: sőt lehet már idén egy igazán kiforott szétnyitható Note (is) megjelenik és az egész Galaxy Fold dolog csak figyelemelterelés és megtévesztés volt :DDD

amúgy ahogy néztem tényleg leszedték az ifixit-es szétszedést, aki lemaradt róla az ide kattintva pótolhatja :)

...mert a kamion a miénk és el akarunk menni vele!

(#18) 7Heads Drago válasza Velocity (#17) üzenetére

7Heads Drago
(PH! addikt)

Nyilván, mert szeretnének legközelebb is kapni tesztre készüléket....

Kevés vagy, mint Mackó sajtban a brummogás.

(#19) tibaimp

tibaimp
(őstag)

És ha azon a lyukon befolyik a víz, mert a zsebemben van a teló és elkap az eső....
Vagy kimegyek a meleg, fűtött lakásomból a -20 °C-ra....
Sok itt a kérdés! Garanciális ügyintézés hogyan fog zajlani, az ilyen meghibásodásra majd nem lesz gar, mondván, hogy az én hibám, hogy befolyt a víz, meg bejutott a zsebpiszok, stb....
Mindez egy 2000 dolláros cucc esetében! :C

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#20) joey04

joey04
(Jómunkásember)

sokan túl sokat képzelnek ebbe a helyzetbe.

a javítások ellenére is techdemó lesz, de minden gyártó minden igazán nagy újdonsága az. az a nehéz, hogy azt a pontot kell megtalálni, ahol annyira már nem bétás a cucc, hogy botrány legyen belőle. ez elsőre most a samunak nem sikerült, de még időben kiderült, és most korrigálnak. ennyi, nem több.

(#21) Graphics

Graphics
(Jómunkásember)

Ezzel az a gond, hogy a már ismert hibába fognak kapaszkodni a leendő vevők, bizalomvesztés esete is fennáll.

De persze minden cég életében vannak jó és rossz időszakok. Az innováció már csak ilyen... Már ha lehet ezt annak nevezni.

(#22) Fred23

Fred23
(PH! kedvence)

Lesznek rá vevők, vannak még nagyon bátor emberek! ;]

(#23) Mr.Silkó

Mr.Silkó
(PH! kedvence)

Csak azt nem értem, hogy minek kellett a nagy sietségben bétásan kiadni ezt az eszközt, ha utána elméletileg simán javítanak a hibákon. Nem nem bocsájtották belsős tesztelők rendelkezésére korábban a mobilt, hogy ne legyen ilyen blama a részükről? :N

[ Szerkesztve ]

(#24) oliverhr

oliverhr
(lelkes újonc)

Ha ez a fold készülék olyan lenne mint a Galaxy S10 csak ki lehetne nyitni, akkor èrdekelne.
Ez egy tesztverzió.
Lapozhatunk

(#25) Petyyyyy válasza Mr.Silkó (#23) üzenetére

Petyyyyy
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Ez nekem is eszembe jutott és azt gondolnám kellett (volna) legyen egy belsős teszt. Gondolhatnánk hogy ezúttal open beta volt, de kétlem. Valószínű siettek a kiadással, hogy megkapják a first ever title-t.

Megaztán a negatív hírnév is hírnév, viszont így szerencsésen megúszták, hiszen nem volt megvásárolható. Ha el kellene szórnom egy zsák pénzt, simán meg merném venni.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever. Im the star.

(#26) Mr.Silkó válasza Petyyyyy (#25) üzenetére

Mr.Silkó
(PH! kedvence)

Én viszont nem kérnék bétás holmiból (na nem mintha terveznék bármi ilyesmit venni, se a kialakítás, se az árfekvés nem az én világom).

Az elsőséggel amúgy is elkéstek, ott van már a piacon lévő Flexpai.

(#27) kpal

kpal
(PH! nagyúr)

Vajon mennyit gyàrtottak le az első verzióbol ? Azok most mindet bezúzzàk :F

(#28) Drachoo válasza Mr.Silkó (#26) üzenetére

Drachoo
(senior tag)

“Én viszont nem kérnék bétás holmiból” Az te vagy, viszont vannak akiket érdekelnek a technikai újdonságok.

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#29) arn válasza Graphics (#4) üzenetére

arn
(PH! nagyúr)

Ki lett adva?

RETRO HW-t veszek (VLB, Pentium, Tseng, GUS, Roland, etc)

(#30) SyMbioTe válasza Mr.Silkó (#23) üzenetére

SyMbioTe
(PH! addikt)

"Csak azt nem értem, hogy minek kellett a nagy sietségben bétásan kiadni ezt az eszközt"
Pont ez az, kiadva nem lett a telefon, csak kiküldtek 20-30-at, tesztelőknek/újságíróknak. Gyakorlatilag egy zárt alfa/béta tesztnek lehet felfogni.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#31) Mr.Silkó válasza Drachoo (#28) üzenetére

Mr.Silkó
(PH! kedvence)

Ha van erre a béta verziós kütyüre valakinek felesleges ~2000 dollárja, akkor hajrá. Nekem nincs, ezért írtam, amit.

[ Szerkesztve ]

(#32) Mr.Silkó válasza SyMbioTe (#30) üzenetére

Mr.Silkó
(PH! kedvence)

Ez akkor lenne igaz, ha nem vették volna fel a készülékre már az előrendeléseket. Ha nem szólnak azok a bizonyos ismertebb teszterek, akkor simán kiadták volna ezt a mobilt végleges termékként.

(#33) Drachoo válasza Mr.Silkó (#31) üzenetére

Drachoo
(senior tag)

Tesztelésre adták ki, nem kereskedelmi termék. Nem fizetett érte senki. Bár ezt már többen leírták, de úgy látom nem ment át. ;)

[ Szerkesztve ]

(#34) Mr.Silkó válasza Drachoo (#33) üzenetére

Mr.Silkó
(PH! kedvence)

De mint írtam már korábban, ez nem a Samsungon múlt eredetileg.

(#35) Drachoo válasza Mr.Silkó (#34) üzenetére

Drachoo
(senior tag)

Gondolom azért a Samsung döntötte el, hogy tesztkészüléket ad ki... :DD

(#36) 7Heads Drago

7Heads Drago
(PH! addikt)

Azért ha jobban megnézzük a cikket, akkor pont semmit se mondanak.
Ide egy kisebb ránc-eltüntetés vajmi kevés lesz. Pofára esés lehet megint...

Kevés vagy, mint Mackó sajtban a brummogás.

(#37) Drachoo válasza 7Heads Drago (#36) üzenetére

Drachoo
(senior tag)

Kétlem, hogy ebből a közeljövőben kereskedelmi termék lesz. Nincs olyan állapotban ez még.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.