Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • plömplöm

    őstag

    válasz plömplöm #21 üzenetére

    nem, akkorsem értem. végülis az átjátszó vevő- és adóereje az egyedüli kérdés. azaz állok az aldiban a pénztárnál a karton tejemmel, macskatáp konzervekkel és az akciós akkumulátortöltővel, mögém áll egy gazember és a kabátomon keresztül kihallgatja a bugattiveyronom kulcsának jelét, és ha azt ki tudja sugározni a parkolóba, akkor viszik az autót? ez a történet? ha a jelet rá tudják ültetni egy pld mobiltelóval továbbjátszható megoldásra, akkor pedig irány horány?

    pld nyitott vezetőoldali ajtóval elfogadja az autó a startgombot? és utána megy ki a világból, amíg az eredeti kulcsjelet hallja, semmi ugrókód vagy valami? vagy ha van ugrókód vagy valami, de ez reprodukálható az eredeti kulcs nélkül, akkor mitől olyan elbszottan drága egy-két eredeti kulcs? nagyon átgondolatlannak tűnik ez a csodálatos kényelmesség. nekem eddig csak bérelt autóim voltak ilyen menők, hogy valahol nálam van a kártya és ennyi, lehet jönnimenni. De ezen a bolygón egy autómérnök sem ment még oda a marketingeshez, hogy hüjevagybélám? a jelenlegi autóimban van immobilályzer, és ott meglehetősen közel kell lennie egymáshoz a dolgoknak, a kulcsnak a kulcslyukhoz. az is igaz, hogy azt még nem próbáltam, hogy csak a beinduláshoz legyen közel, pld egy herélt, csak mechanikát tartalmazó kulcsot forgatok, és ha aztán nincs ott az elektronik, a rezgőcucc, akkor megáll, vagy onnantól már le lehet vele menni az autóval a térképről? micsoda izgalmak és kérdések :)

    All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

Új hozzászólás Aktív témák