Új hozzászólás Aktív témák

  • U2ka

    csendes tag

    Én kérek elnézést, de kezd elegem lenni abból, hogy a nememet úgy le-degradálják a gyártók, hogy attól koldul:
    Ó, itt egy csili-vili, rózsaszín, virágos készülék (legyen az telefon, autó, stb.), ami szép kívülről meg csinál szép selfie-ket, de egyébként ha nőként női külsejű (értsd: kicsit "csajosabb") telefont keresek, esetleg CSÚCS hardverrel, hát csalódom.

    Értem, a nemem nagyobbik része nem kíváncsi a belbecsre? Na lehet, hogy nem kíváncsi, de szereti a minőséget, és lehet, hogy nem érti az átlag a szakmázást, de hogy egy gyártó, ha NŐI telefont dob a piacra, az JÓVAL gyengébb, mint a csúcsmobil, az biztos. Mert a nőknek jó ez is.

    Ma már különben nem issue, mert ha közép kategóriát adnak a kezünkbe, már az is elég jó, de mi van akkor, ha én nőként CSÚCS női telefont keresek? Na ilyet nem találok.

    (Nem belekötni: azért az arany szín minden csúcsmobilnál szép és nőies - is - .)

    OFF:

    Mostanában egyre jobban idegesít, hogy az okosórák (szintén a csúcs kategória) inkább a pasiknak lettek kitalálva. Meg lehet nézni a mostani Samut, ami nem csak hogy 60g felett van, hanem kifejezetten férfias. Nem hinném, hogy léteznek normálisan, biztosan működő okosórák NŐKNEK, amik csúcs hardverrel vannak szerelve. - Bocs, én nem tipikus "csaj" vagyok, igyekszem képben lenni technológiailag, ezért is zavar. :(

    ON

Új hozzászólás Aktív témák