Új hozzászólás Aktív témák

  • kolopele

    nagyúr

    válasz BiP #100 üzenetére

    Bocsi, rosszul fogalmaztam, másként értettem ezt az e-sport dolgot, persze hogy te nem írtad, csak náluk nagyon jellemző ez a mindent szénné kell húzni, vagy akik olyan szemmel rendelkeznek hogy egy normál játékban is észreveszik ha a karakter 240 fps helyett egy pillanatra csak 239 - el kaszabolt :D Az agy és a placebó hatás sok mindenre képes. Igen, van ahol van értelme, de szerintem ez inkább munka, vagy pedig elavult procikból kihozni a maximumot játékokban, bár szerintem azoknál is jobb venni már akár egy 2600 - at vagy egy I5 9400 - at is, mert ezek 4GHZ alatt is lekörözik a régi procikat akkor is, ha szénné húzták őket. Egyébként visszatérve az e-sportra, nagyon tetszett az a videó, ahol egy profi gyerek sz@rrá alázott olyan újoncnak számító játékosokat a CSGO - ban 60 fps mellett, akik 240 - en tolták, és azt hitték majd ettől jobbak lesznek :) Beszélt is róla utána, csak már nem találni a videót, nem mentettem el én okos. A magam részéről bőven el vagyok 60 HZ mellett, néha még örülnöm is kell újabban ha megvan annyi :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák