Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 313313

    addikt

    válasz Blue Eagle #14376 üzenetére

    Beadtam bluetooth/wifi és egyéb hibával, amit a helyi szakszervíz 3 nap alatt főpanel cserével oldott meg.
    De mivel a B170-es szoftver volt rajta, hagytam is ott egyből szoftver frissétésre. Telt-múlt az idő, 3 hét múlva szóltak, hogy mehetek a telóért. A helyi szerviz gondolom nem bírt szoftvert frissíteni a készüléken, felküldte a Telemaxnak, aki kicserélte a főpanelt ismét és visszaküldte a készülékem a B170-es szoftverral.
    Természetesen otán semmilyen frissítést nem talál a készülék, Andoid 6 van rajta EMUI 4.1.2-vel, így nem használnám, jobb szoftverral adtam le....
    Most levelezek a Huaweivel, hogy mi legyen, tudnak-e/akarnak-e szoftvert frissíteni a készüléken, vagy akárhányszor adom be szoftver frissítéssel, mindig főpanel csere után a B170-es szofttal kapom vissza.

    Scak halkan jegyzem meg, hogy már benyomták jobb és baloldatl az alját és a hátlap se tökéletes rajta, mert mindig az eredetit rakták vissza...

    HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

Új hozzászólás Aktív témák