Új hozzászólás Aktív témák

  • alekinho

    csendes tag

    Sziasztok! Lecseréltem a Lumiám egy ilyenre. Ez az első droidom. Vannak észrevételeim. Rohadékul csúszik az biztos, talán mert túl vékonyka vagy nem tudom, de párszor már majdnem leesett a két nap alatt mióta megvan. A másik észrevételem, hogy van benne lépés számláló. Ez autómatán futott végig állandóan egésznap ment. Este a melóban gondoltam milyen jó lesz, be s állítottam, hogy nulláról kezdjen, de fél óra után eltűnt és nem számolt semmit, de még maga a beállítás is eltűnt. A zenelejátszó kétszer leállt magától utazás közben. Akkor volt, hogy véletlen úgy húztam a feloldást, hogy zseblámpa mód aktív lett és ki se lehetett sehogyan sem kapcsolni, csak mikor ujraindítottam a vasat. Az első kamera gyönyörű képet készít viszont a hátlapi szörnyűeket lő pedig ezzel reklámozzák pedig tiszta homály. Böngészéskor ha felül akarok bökni egy ikonra nem sikerül hanem leugrik a felső sáv, elég idegesítő. Amúgy tetszik. Nem bántam meg, bár még szoknom kell windows phone után. Jaaa NFC-s egy simes-t vettem, viszont a srác mondott valamit, hogy valami szoftver kell neki és két simes lesz.

Új hozzászólás Aktív témák