Új hozzászólás Aktív témák

  • JimiArena

    csendes újonc

    Sziasztok!

    Épp ma vettem második alkalommal kezembe egy P9-est - mivel készülék vásárlás előtt állok -, és egy igen idegesítő jelenségre lettem figyelmes! Mivel egyébként sem erősködik a fényerőben a készülék (tesztekben hiányosságként említik meg több helyen), kikapcsoltam az automatikus fényerő szabályozót és maximumra vettem a fényerőt (így is elmarad egy Samsung S7 Edge-től) és amikor a kikapcsoló gombba készenléti üzemmódba kapcsolom, majd bekapcsolóval újra vissza, a fényerőt leveszi olyan 70-80 %-osra! Az energia kímélő üzemmódban lehetőség szerint kikapcsoltam minden olyan opciót, ami szabályozhatja ezt (legalábbis ami így hirtelen eszembe jutott), de állandóan leveszi a fényerőt, ami rendkívül idegesítő!

    Mivel ez egy Retail áruház elektronikai részlegén volt, megnéztem a mellette lévő Huawei Mate 8-ast, egy P8-ast, P8 Lite-t, Samsung S7 Edge-t, egyiknél sem jelentkezett; ha kikapcsoltam az automatikus fényerő szabályzást, mindegyiknél megtartotta a készülék a maximális fényerőt készenléti ki-be kapcsoláskor!

    Kérdésem illetve kérésem, akinek van a keze ügyébe új P9-es készülék, legyen olyan kedves és nézze meg, hogy ez valóban fenn álló hiba-e, mert amennyiben igen, akkor sajnos más készüléket kell válasszak! Készíthettem volna egy videót is, de ez már csak itthon jutott eszembe, miután a szerény tudással és lehetőséggel felvértezett áruházi eladótól kézzel (vagy fénnyel) :-) fogható segítséget nem kaptam, másik készülék nem állt a rendelkezésükre, hogy meg tudjuk nézni, hogy ez alapjelenség vagy épp csak a kiállított készülék egyéni hibája! Nagyon hálás lennék, ha a Mobil Aréna munkatársainak volna lehetősége arra, hogy megbizonyosodjanak a fent nevezett problémáról. Hálásan köszönöm mindenki segítségét előre is!
    Áldás, békesség!
    Jimi

    u.i.: nagyon várom a hTc 10-es tesztjét, az elmúlt hetekben szinte minden jelenleg kapható készüléktesztet megnéztem az oldalon és mivel én alapvetően hTc-s vagyok, ezért nagyon várom, mit mondotok el a készülékről, de az ára miatt lehetséges, hogy márkát váltok és ebben a P9 volt a legesélyesebb...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák