Új hozzászólás Aktív témák

  • daninet

    veterán

    válasz Shyciii #6213 üzenetére

    Na akkor forrasok, mert anelkul nem hiszed el.

    Brad Meyer es David Moran - Audio Engineering Society 2007 tanulmany, vakteszten kb 49.82% azaz 50/50% volt a megitelesi arany 16 es 24 bit kozott link szerintem ha valakinek nekik lehet hinni

    reszletes elmelkesdes a temaban link

    egy audiophile oldal cikkje a temaban [link]

    A jel egy dolog. Nem mondtam, hogy fizikailag kevesebb az anyag. Van nekem is 24bites zenem tudom, hogy nagyobb meret, tobb anyag, van egy dragabb hifi is a szobamban, de soha egyetlen sacd vagy nagy bitratas zene nem volt szamomra sem meggyozo. Tobb mint 10-15 eve az audiofil szegmensben is elfogadott hogy semmi szukseg a nagy bitrata hajszolasara.

    Illetve azt is irtam teszteld. Ulj le es probald ki. Ugyanaz a hangfajl, flagship telefon, fejhallgato erosito valami mas forrassal. Csinald felvaltva. En probaltam, nem volt kulonbseg, es egy majd' 200k fejhallgato volt a fejemen. Nem a semmibol mondom ezeket tenyleg. Kicsit probalgasd.
    Nem lesz annyi kulonbseg amiert megeri minden masban kompromisszumot kotni mobil eszkoz teren

    [ Szerkesztve ]

    Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

Új hozzászólás Aktív témák