Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pepetech

    őstag

    válasz Tav-Csoves #999 üzenetére

    S3-tól 1000x jobb szemmi negatívum ahoz képest :)

    Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

  • #76385920

    törölt tag

    válasz Tav-Csoves #999 üzenetére

    Megpróbálom összefoglalni az személyes tapasztalataimat kb. 1 hónap használat után.

    December óta keresek egy jó telefont, jó fotós képességekkel 100-110E huf-ig. Első kiszemeltem az S4 volt, de a Telekom BF akciójáról lecsúsztam, így az nem jött össze. Aztán kezembe akadt egy Xperia Z2. Ahhoz képest az S4 gagyi. Beleolvastam a Z2 topicjába és arról meg azután én mondtam le, pedig jó áron volt a T-nél míg kapható volt. Sajnos sok a hiba, pedig remek készülék lenne.

    Külső nagyon tetszetős, remek minőség. Nagyon jó kidolgozás, fém unibody ház. Van minőségérzet. Ha levakarnám a márkajelet meg a nevet még Apple vagy HTC is lehetne. :D Nálam ez 10/10. :)

    Nekem külön tetszik, hogy nincs alkalmazás menü. IOS-ről váltottam, úgyhogy ez nekem nagyon kényelmes így. :) A sebessége megfelelő számomra. Átlag felhasználónak mondanám magam, email, face, instagram, sms, telefon, néha kis zene, fotózás, néha játék. Ezeket használom leginkább. RAM kezelése szerintem jó, simán megtart 3-5 alkalmazást anélkül, hogy újratöltene. Általában 1 - 1,6 RAM mindig szabad.

    Eddig egyszer sem csinált hülyeségeket használat közben. Nem indult újra, nem fagyott le, stb.

    Kiváló fotókat lehet vele készíteni különösebb állítgatás nélkül is, mindezt tudja verőfényes napsütésben és este is. De ha bűvészkedni akarnak vele, akkor azt is lehet. :)
    Akkuidő nálam 1,5 nap lenne kb. 50-70% közt érek haza vele, aztán feltöltöm. Ebben lehetne kicsit acélosabb de ezvan. Másnál még ennyi sincs. :)
    Kijelző szép, bár közvetlen napsütésben nem a legjobb, valóban gyengusz.
    A gyári zenelejátszó halk. Egy új beszerzése folyamatban van + egy Piston 3 is, úgyhogy erről majd később írnék. :)
    SD kártyával bővíthető! Viszont akksi nem cserélhető. Remélem kibír két évet, akkor tervezek váltani. És ha ilyen jóban leszünk, akkor P10-re. :D

    Ha le tud mondani az ismerősöd az ujjlenyomat olvasóról, a lézerfókuszról, meg egyéb más gyártók csúcsmodelljeiben lévő szolgáltatásokról akkor igencsak jó ár-érték arányú készüléket tudhat magáénak. Nem lesz olyan mint egy G4 vagy S6, de nem is kerül negyedmillába. Egy átlagos felhasználónak, egy átlagon felüli készülék. Prémium minőséget kap, kedvező árért. Cserébe le kell mondani pár szolgáltatásról.

    Én lemondtam, igazából nem is hiányoznak és jól elvagyok a P8-al. :)

  • rejtettlampa

    tag

    válasz Tav-Csoves #1003 üzenetére

    Szia!

    Én is már egy hónapja nyüstölöm a készüléket!

    Negatívumot nem tudok igazán kiemelni! Nekem a fényerő is rendben van, még napfényben sem zavaró számomra! Szerintem ez egyéntől függ, hogy kinek milyen!
    A gyári zene lejátszó tényleg halk, de én is orvosoltam egy play-ről letöltöttel! Az megoldotta a gondot.
    Akksija egy napot simán kibír, talán még kettőt is tud, ha nem nyüstölik folyamatosan! Én minden este töltöm, mert nálam nap végére olyan 40% körül marad! De ez sem volt nálam zavaró, mármint, hogy minden este tölteni kell, mivel előző telefonomnál már megszoktam! Ott volt, hogy már nap közben is fel kellett tenni tölteni! Igazából ez is egyénfüggő szerintem!

    Az extra dolgok, amik pl s6-ban, vagy G4-ben vannak pluszba, nekem egyáltalán nem hiányoznak!
    Jó fotókat lő a gép, legjobb játékok kiválóan futnak, minden megy döcögés nélkül! Eddig még nem volt ilyen telefonom, ami ennyire akadásmentesen futott volna!

    Én T-nél vettem platina kártyával és meglévő Next M előfizetéssel, hűség hosszabbítással 59-ért! Plusz kaptam még hozzá egy JBL fejhallgatót, meg egy selfie botot! Ennyi pénzért S5-öt sem kaptam volna ugyanebben a konstrukcióban, pedig attól szerintem többet tud!

    Részemről ennyi! Nyugodt szívvel merem ajánlani! :)

  • zzola

    félisten

    válasz Tav-Csoves #2726 üzenetére

    Itt nincsen knox, viszont root-hoz elobb bootloadert kell nyitni, e-mail-ben kell kerni a gyartotol. Tudomasom szerint itt senkinek sem rootolt a keszuleke, egyaltalan nem is tudjuk, hogy nyitas utan ugrik a garancia, vagy sem...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák