Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rejtettlampa

    tag

    válasz Tav-Csoves #1003 üzenetére

    Szia!

    Én is már egy hónapja nyüstölöm a készüléket!

    Negatívumot nem tudok igazán kiemelni! Nekem a fényerő is rendben van, még napfényben sem zavaró számomra! Szerintem ez egyéntől függ, hogy kinek milyen!
    A gyári zene lejátszó tényleg halk, de én is orvosoltam egy play-ről letöltöttel! Az megoldotta a gondot.
    Akksija egy napot simán kibír, talán még kettőt is tud, ha nem nyüstölik folyamatosan! Én minden este töltöm, mert nálam nap végére olyan 40% körül marad! De ez sem volt nálam zavaró, mármint, hogy minden este tölteni kell, mivel előző telefonomnál már megszoktam! Ott volt, hogy már nap közben is fel kellett tenni tölteni! Igazából ez is egyénfüggő szerintem!

    Az extra dolgok, amik pl s6-ban, vagy G4-ben vannak pluszba, nekem egyáltalán nem hiányoznak!
    Jó fotókat lő a gép, legjobb játékok kiválóan futnak, minden megy döcögés nélkül! Eddig még nem volt ilyen telefonom, ami ennyire akadásmentesen futott volna!

    Én T-nél vettem platina kártyával és meglévő Next M előfizetéssel, hűség hosszabbítással 59-ért! Plusz kaptam még hozzá egy JBL fejhallgatót, meg egy selfie botot! Ennyi pénzért S5-öt sem kaptam volna ugyanebben a konstrukcióban, pedig attól szerintem többet tud!

    Részemről ennyi! Nyugodt szívvel merem ajánlani! :)

Új hozzászólás Aktív témák