Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lacy027

    tag

    válasz lacy027 #16395 üzenetére

    Gondolom senki nem kapcsolta be a helyelőzményeket, de ha mégis, várom az eredményt.
    Más: van még egy problémám, ami az értesítésekkel kapcsolatos. Ha használnék egy csomó közösségi alkalmazást, nyilván azokkal is lenne gondom, de egyelőre a Gmail bosszant fel, ami inkább a telefon, mint az alkalmazás hibája. Ritkán azonnal megjön az értesítés üzenet érkezéséről, de sokszor csak órákkal, esetleg napokkal később. Ma kaptam egy üzenetet délután 5 óra után, de hiába a folyamatos internetes kapcsolat, mégis az ősrégi, sokéves telefonom értesített abban a pillanatban, amint bekapcsolatam a telefont és a wifit 4 órával később. Vagy egy másik: egy oldalon kaptam egy üzenetet, már rég el is olvastam, erre egy nappal később, mint friss üzenetről értesít a Gmail. Az értesítés egyidőben jött az oldalon lévő üzenettel, csak a telefon nem vett tudomást róla egy napig.
    Mi a fészkes fenét lehet ezzel kezdeni? Típushiba? Egyébként szeretem a telefont, de ezek az apróságok, mint az el nem mentett helyelőzmények vagy a késő, rosszabb esetben soha meg nem jövő értesítések megőrítenek. Az előző telefonjaimmal más jellegő problémáim voltak, de a fentebb leírtak egyszer sem fordultak elő.

    Szerk: az energizagazdálkodási séma intelligensre van állítva, a lehető legtöbb helyen be van állítva, hogy ne zárjon be semmit kikapcsolt képernyő esetén, az létező összes alkalmazás nethozzáférése (wifi + mobilnet) engedélyezve van. Egyszerűen több dolgot nem tudok már engedélyezni, mégsem jó.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák