Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laby

    senior tag

    Annyira nevetségesek ezek a kamera összehasonlítások.
    Mindenki veri itt a nyálát, hogy ez jobb vagy az jobb, közületek szerintem a 99% semmi másra nem használja a telefonos képet, mint visszanézni telefonon, vagy feltölteni instagram-ra/facebook-ra (amivel nincs semmi bajom).
    Olyan megerőszakolt minimális különbségek vannak a csúcskészülékek között, hogy ilyen körülmények között semmit sem látsz belőle.

    Ha előhívatnád nagyobb méretben, akkor lenne értelme beszélni róla (de akkor sem lenne olyan óriási különbség, ha egy árkategóriájú készülékekkel csinálod).

    Ennek ellenére engem sem győzött meg annyira a P30 széria, de azt semmiképp sem mondanám hogy rossz.

    iPhone oldalról jövök (tudom r*hadjak meg :D), és Androidra váltok a napokban.
    Azt hittem, hogyha kijön a P30 akkor eldől hogy mit vegyek, de nem így lett.

    Mate 20 pro/Note 9/P30 pro között nem tudok dönteni.
    Az op rendszere kicsit iOS-sebb a Huawei-nek ami nekem bejön, hisz ehhez szoktam, de mégis sok negatív véleményt olvasok a szoftverről.

    Szóval jó kis telefon ez az biztos, de ugyan ez igaz a másik kettőre is. :R :F

Új hozzászólás Aktív témák