Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacesz88

    tag

    válasz Pjotr #673 üzenetére

    (#673) Pjotr: Semmire. Viszont 2 hónapja megvan a telefon, általánosságban elmondható ugyanarra használom, ugyanúgy, nem került fel rá semmi új dolog, plusz alkalmazás és akármi más. Be vagyok állva ezzel a használattal 2 és fél napos üzemidőre. Majd mikor egyszer csak ugyanezzel a használattal azt veszem észre, hogy jó esetben másfél napot ha kibír a telefon akkor ott valami nem oké. És erre nem az a megoldás hogy a zsebembe vágok egy kábelt és még egy plusz töltőt, hogy feltölthessem bárhol és bármikor.

    (#675) Pompi: Bizton merem állítani, hogy ha a telefon az én felhasználási módommal nem bírja ki másfél napig akkor az másnál 1-et sem bír ki csakis azért merem mondani a számadataimat. Tényleg keveset használom, a nap 8-10 órájában munkámból kifolyólag gép előtt ülök ahol elérek mindent a neten, így megoldom ott a dolgaimat nem a telefont használom erre. Kb csak akkor amikor nem vagyok gépközelben, de ez délutáni/esti órákban rövid időszakok csak.

    (#677) istnag: nincs bekapcsolva semmi ilyesmi, elindítottam most és annyira nem használom ezt a funkciót, hogy még semmilyen engedély nincs hozzáadva az alkalmazáshoz, most indítottam el először.

    Eleinte nálam is olyan merülések voltak megfigyelhetők mint itt sokatoknak, de jelenleg nem ez van, hanem az amit a másik tábor is ír. A leggázabb ebből amikor múltkor én is letettem éjszakára 30 %-nál a telefont mondván hogy nem lehet gond majd reggel feltöltöm és reggel kikapcsolva vettem a kezembe. Azt gondolom bármi is legyen bekapcsolva bármi is fusson a háttérben ilyen azért nem igen történhetne.

    Én a wifire gyanakszok továbbra is. Már csak azért is, mert a céges telefonom egy Y6 2018, ami ugyanígy viselkedik a frissítéseket követően.

    Ezek következtében most már kikapcsolom a wifit és csak amikor tudom, hogy hosszabb ideig használom a netet akkor kapcsolom be. Viszont ezzel a felhasználási móddal éppen most tartok egy töltéssel 72 óránál és a telefon 40%-on van jelenleg!!! Csak hogy jót is mondjak :) Nem várnám el, hogy ezt tudja de azért ha összehasonlítjuk wifivel mit bír igen komoly a különbség. Egyébként szeretem a telefont és jó telefonnak tartom. Remélhetőleg jön majd egy olyan frissítés is ami ezt a problémát orvosolja, mert eléggé zavaró a jelenség.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák