Új hozzászólás Aktív témák

  • TannerHUN

    aktív tag

    válasz gunner93 #666 üzenetére

    Így már sokkal világosabb a kép. :)
    Ha egymást "szórakoztatjátok" abból jó nem fog kisülni... De ezek szerint neked ráér a telefon, mert nekem nagyon úgy tűnik. :F A beszélgetést nem gond, hogy rögzítitek, azt ők is rögzítik. :) A beígért hívásra kíváncsi vagyok nagyon. :R Ma mesélte a kolléganőm, hogy ő tegnap összeveszett csúnyán az ügyfélszolgálatossal és megsürgetik az ügyét... Na erre is kíváncsi leszek. :D Egyébként most hirtelen, hogy hogy a Plus változatát akarod megvenni és nem a simát? :F Mert nem sikerült a megrendelés? Ha ezzel sem jött össze, akkor azzal sem fog, tapasztalhattad értékfüggetlenül, hogy még senkinek sem vittek semmit eddig. És még hány ilyen lehet idehaza... :U De te tudod, hogy mit csinálsz. ;)
    A Plus topicjában a kérdésedre a válasz: Bolt válogatja.

    madd dogg - Ha sehogyan sem halad semmi előre, akkor kénytelen mindenki személyesen megvásárolni. Egyébként értjük, hogy mire akarsz kilyukadni. Nekem nem hiszem, hogy jár ilyesfajta összeg, főleg úgy hogy a rendszer dobta a 2 megrendelésemet hibával, azóta már 3 hét eltelt, valószínűleg kézzel is rásegítettek azóta, hogy ne lógjon ott semmi felesleges. Bár a visszaigazoló emailek megvannak a rendelésszámmal együtt, szerintem sokra nem megyek velük. Én így látom, aztán majd kiderül... :(

    TannerHUN felhasználónak 7 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! (PH megbízhatóság)

Új hozzászólás Aktív témák