Új hozzászólás Aktív témák

  • Kzohun

    tag

    Üdv mindenkinek.

    Hozzáértők véleményét illetve az ilyen telóval rendelkezők tapasztalataira és véleményére lennék kíváncsi.

    Épp mobiltelefon vásárlás előtt állok, és néztem ezt a Huawei P10 Lite DUAL SIM-et.
    Néztem néhány tesztet róla ami alapján jónak bizonyul, de hogy ebben az árkategóriában (100K újonan) ez lenne e legjobb választás, ezt nem tudom és ebben is kérnék egy kis eligazítást.

    Ami nekem fontos lenne:
    1. Kamera gyorsan induljon, fényképezésnél ne kelljen (túl) sokat várni míg autófókuszra, egymás után ha rögtön fényképezek csinálja a képeket, ne kellejn várni...
    (ezzel kapcsolatban van e valami jó tapasztalt)
    2. Böngésző indítása gyors legyen, illetve az alkalmazások közötti - böngészőre való váltás ne okozzon problémát már egy 100K-s telónál
    3. Nem fogok a legdurvább játékokkal mmo-val meg autóversennyel játszani rajta, de ha felteszek valami épkézláb gamot rá akkor ne hulljon szét a képernyő, ne színeződjön el stb...
    4. Meddig lesz a támogatás rá? Mármint a samsungokra folyamatosan jönnek a frissítések, de a Huawei-re is jönni fognak még vagy 2 évig?

    5. Mit ajánlotok helyette? Esetleg az Samsung Galaxy A5 2017 (bár tudom ez már 115K körül van, de az max beleférhet)?

    Köszönöm előre is a válaszokat!

Új hozzászólás Aktív témák