Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • baal-amiga

    senior tag

    válasz kisbarack #1433 üzenetére

    Örömmel hallom. Nekem a pécsi átvevőponttal (mobilbolt) épp negatív a mai élményem.
    T5 10 a gép; sötét háttérnél egy ideje az alsó sarkok zavaróan világosak lettek, pár hónapja kezdődött. Este filmezésnél, sötétebb tónusú játéknál erősen látszott. Napi használatban, világosban/böngészésnél nem. Szóval a gari még épp tart a héten papíron (online márciusig korábbi regi miatt), elvittem hát, ugyan nézzenek rá.
    Eladó a boltban nézegeti, hogy ő nem lát semmit. Mondom sötét háttér, nem világos felület, szobában, nem kivilágított eladótérben. Nézi-nézi, erőlködést mímelve, hát pedig semmi. Mondom oké, én 1 m-ről látom. Aztán mikor látta a gari végét, még megjegyzést is tett, hogy "Na értem", meg hogy "a garancia nem hosszabbodik ám", mintha valami probléma lenne azzal, hogy a garanciaidőn belül adott problémával egy terméket visszavisz a vásárló. Az már mellékes, hogy nem újkeletű a dolog...
    Jól fel is szívtam magam, otthagytam, csak remélni tudom, hogy technikus nézi majd meg a szervizben.
    Ügyfelekkel dolgozom én is, de ha ilyen stílusban dolgoznék, hát na.

    "God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

Új hozzászólás Aktív témák