Új hozzászólás Aktív témák

  • Hyena

    senior tag

    Tobben erdeklodtek a tablethez adott AKG fulhallgato minosegevel kapcsolatban, melyet a mai napon kiprobaltam a Fiio X5 II keszulekemmel.
    Nem voltak nagyok az elvarasaim mert gondoltam, hogy ebben az arkategoriaban nem egy vilagszam fulest adnak a tablethez de igazam is lett. (bar persze biztos jobb mint egy noname holmi)
    Az osszehasonlitasi alapot egy Xiaomi Hybrid Earphone Pro es a Galaxy S8-hoz adott szinten AKG tipusu fules jelentette mely utobbi ketto nem is egy ligaban jatszik a tablethez kapott cuccal, megjelenesre is igenyesebbek, jobb minosegu kabellel, minosegibb anyagokbol, szebb kidolgozassal...
    A ket utobbihoz kepest gyenge dinamikatartomany es tompabb elettelenebb hangok jellemzik a mediapadhoz csomagolt hangkeltot melyet nemi joindulattal kozepesre ertekelhetnek. (a ket fent emlitett kozt roppant nehezen lehet rangsort felallitani, amiben vegul a xiaomi szett nyer a sokoldalubb lehetosegek miatt (kulonbozo meretu gumiharangok...).
    Vegul vissza is tettem szepen a dobozzaba mivel a jobb meglevo eszkozok mellett nem rug labdaba.

    [ Szerkesztve ]

    harley-davidson-nyiregyhaza.hu

Új hozzászólás Aktív témák