Új hozzászólás Aktív témák

  • LittleLombax

    csendes tag

    Telefonok esetében soha nem nézem meg a benchmark eredményeket, itt viszont ránéztem és szvsz elég elszomorító hogy a kirin 990 még a snapi 855 grafikus teljesítményét sem hozza. Alapvetően böngészés közben nyílván nem lehet érezni a proci hátrányát, de egy csúcs tabot úgy gondolom hogy a megcélzott felhasználói réteg azért használna ettől egy fokkal megterhelőbb feladatokra is. A base modell esetén a 6gb ramot pedig szimplán nem értem, ha a prémium kategóriában a telefonok terén már teljesen alap a 8+gb ram, akkor egy tablet esetében, amit az ember mégiscsak nagyobb eséllyel használ komolyabb dolgokra, miért kell még 6gb rammal játszani? A google play hiánya itt pedig méginkább fájó mint a gyártó telefonjain, hiszen a droid amúgy is hátrányban van az ipadoshez képest. Ha lenne teljes értékű droid akkor viszont ilyen áron az ajándék tokkal és tollal best buy lehetne androidos fronton.

    Btw a toll minőségéről mit lehet tudni? Inkább a tab s6-hoz járó tollhoz vagy a surface/ipad pro mellé vásárolható tollak minőségéhez hasonló? S pent utoljára a note 4 idejében volt szerencsém használni, az apple pencil (gen1-et próbáltam 2017es ipad pron) és a surface pen viszont yt videók alapján viszont egészen más ligában játszanak.

Új hozzászólás Aktív témák