Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sword

    őstag

    válasz Tav-Csoves #3788 üzenetére

    Nem :)
    Viszont örvendetes, hogy egyre többen érzik úgy, hogy (főleg egy csúcskategóriás 200 ezer ft fölötti telefontól) jó hangminőség az elvárható, nem akarunk újabb kütyüket vásárolni (mp3 lejátszó, erősítő, DAC stb.), hogy a meló közben, utazás közben zenét hallgassunk. Lehetőleg ne műanyagbili hangon. Ezért is van mindig megjegyezve, hogy jó vagy éppen csak kipipált - adjunk vmi fülest a telóhoz- megoldással szolgál a gyártó. Én utoljára aspeckó dugós ősrégi telefonhoz adott fülest bontottam ki a fóliájából. A többi, jack dugós, ott pusztul el magában, a gyári csomagolásában (Samsung, Asus, Huawei, mindegy).

    aptX-nek alapnak kéne lennie, normális hangerőnek szintén. Ki hallott már olyat, hogy licensz díj miatt nincs engedélyezve az aptX (ha jól tudom, javítsatok ki, ha tévedek a Snapik alapból tudják, ahol nincs ott ez az oka). És már itt az aptX HD és még biztos 1000 dolog, amihez nem értek,nem is hallottam még róla.

    The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

Új hozzászólás Aktív témák