Új hozzászólás Aktív témák

  • Wade0303

    aktív tag

    válasz tal-garius #720 üzenetére

    Én nagyon sokat gondolkoztam, a hangfal is baromi csábító volt de végül úgy döntöttem hogy kivárom a júniust és a OnePlus 4-et. Ha eddig kitartott a G2, akkor kihúz valahogy még fél évet.
    Ami nekem hiányzik ebből a telefonból az az energiatakarékos, fejlettebb Oled kijelző és a snapdragon processzor. Senkinek nem akarom elvenni a kedvét, biztos nagyon jó kis teló ez de én 3-4 évig használok egy készüléket és addig teljes supportot szeretnék szoftver terén ez meg jelenleg csak a Pixellel és a OnePlussal érhető el. Utóbbival azért mert teljesen open source és hatalmas xda-s közössége van, a legjobb fejlesztőcsapatokkal így ha már a gyártó le is lassaul a frissítésekkel akkor is lehet számítani a számtalan jobbnál jobb ROMra.
    Ez talán a Huawei legfőbb hátránya, hogy a saját Kirin procijukra csak ők fejlesztenek, és mivel rengeteg készülékük jelenik meg minden évben így 1-2 év után a korábbi csúcskészülékeiket is elhanyagolják, xda-s közösség/fejlesztés pedig gyakorlatilag nem létezik.
    Fontos tényező még hogy a OnePlus 4ben már 10nm-res csíkszélességű gyártástechnológiával készült proci lesz így sokkal kisebb lesz a fogyasztása, egy 3500-4000res akkuval a 2 nap már durva használat mellett sem lesz probléma.
    A OnePlus ráadásul a garanciájában szabad kezet ad a rootra ami szintén egyedüli. 1 dolog pedig sztem mindenképp van ami miatt a root elengedhetetlen: adaway. Egyszerűen fantasztikus a tökéletes reklámmentes android élménye.
    Félreértés ne essék, a Mate 9 egy fantasztikus készülék, rengeteg videót megnéztem, 1 hétig elő is volt rendelve nekem is. Az egyetlen ok ami miatt úgy döntöttem hogy várok az amiatt van mert én minimum 3 évre szeretnék telefont.
    Azért írtam le ezeket, hátha más is hezitál még, érdemes elgondolkodni ezeken az érveken és hogy megéri-e várni. Akik megvették, azoknak jó szórakozást kívánok hozzá!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák