Új hozzászólás Aktív témák

  • Aryon87

    félisten

    válasz Elit3Zotya #94 üzenetére

    Biztos a Pixel is jó lett volna (tudom fapados rendszer, de az U11-et szerettem anno, az is majdnem fapados szintű volt), de a sors valamiért úgy gondolta, nem jött el az idő még, hogy az legyen meg nekem. És ahogy olvasom a topikját, nem kerek a történet vele sokaknál.
    Ezzel a telefonnal meg megint otthon érzem magam, ugyanakkor a Xiaomival is, de a Huawei féle extrákat nem tudom elengedni, Xiaomi még csak próbálja őket utánozni, de van még mit tanulni, viszont a Gcam-ot az kihasználja maximálisan. Ezen még sajnos nem indul el, gondolom optimalizálni kell a procihoz (abból kiindulva, hogy a Honor Magic 4Pro-n elindul, és nem hiszem hogy GMS függő lenne)
    Egy biztos. Ez a Mate nem akar lemerülni. Délután óta nyúzom, és 20-25% ment csak le belőle :)) Magas felbontás +120Hz.
    Bazinagy és baromi gyors. Melegedésnek semmi jele, de még csak langyosodásnak se. Ujjlenyomatolvasó gyors mint mindig Huaweiéknél és végre rendes magasságban van, nem kell felnyújtózni érte, mint a P40Pro-nál, nem is értettem minek rakták úgy fel P30Pro után. Sokáig szoknom is kellett akkor a mozdulatot. Arcfeloldás is parádés, azonnal benne vagyok a főmenüben vaksötétben is. Éjeli képek vannak, telón visszanézve nekem tetszenek, de majd hétvégén lesz megkínozva jobban. De hogy a főkamera mit lát az f1.4-el automatán az durva.

    Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Új hozzászólás Aktív témák