Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RR-13

    őstag

    válasz Sátán44 #15491 üzenetére

    Sajnálatos, hogy nem lett meg a Mate 20 Pro-d :(

    A szolgáltatód nem adott helyes infót. :N
    A telefon letiltási igénnyel bármely szolgáltatóhoz be lehet menni (ahol van élő mobilszerződésed), és ők a telefon eredetének igazolása, és a nyilatkozat kitöltése alapján, elindítják a letiltást.

    Nem kell, hogy onnan származzon a készüléked, ez nem feltétel.

    Vodafone:

    "Lehetősége van az elveszett készülék IMEI-szám alapján történő letiltására is, így a telefont egyik magyarországi mobilszolgáltató hálózatán sem lehet majd használni. Ezt üzleteinkben kérheti a megfelelő nyilatkozat kitöltésével. A letiltáshoz olyan dokumentumot kell bemutatnia ami igazolja, hogy a készülék az Öné (például vásárlási számla, jótállási jegy vagy szerződés)."

    Forrás.

    Abban az esetben végzi el a Vodafone az IMEI tiltó listára helyezést, ha van élő Vodafone szerződésed, és azzal, és személyi igazolvánnyal bemész a nyilatkozattal, számlával és/vagy jótállási jeggyel együtt, akkor máshol (Magyarországi szolgáltatónál,"kereskedőnél") vásárolt telefont is tiltó listára kell tenniük.
    Remélhetőleg az Alzát is ide sorolják majd.

    Egyébként ez a többi szolgáltatóra is igaz.
    Esetedben a Vodához kellene visszamenni, ha ott megvan még az előfizetésed. :K

    [ Szerkesztve ]

  • Kis Tigris

    tag

    válasz Sátán44 #15491 üzenetére

    Miii??? Hogy hogy lezárták a nyomozást?? 5 évig kell hogy benne legyen a körözési rendszerben...
    2019. 03. 14-én tettem feljelentést, s attól számított 5 év:
    "A dolog körözésének a Hermon-Könyir rendszerben való nyilvántartása: 2024.03.14-ig tart."
    Nekem is ellopták, s 3 hónap után meg is találták... Mondta is a rendőr, hogy ne számítsak gyors eredményre, van mikor 1-2 év múlva lesz meg a telefon. Szóval hosszú távon is van rá esély. Nekem szerencsém volt, elég hamar buktak vele :)

Új hozzászólás Aktív témák