Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz dutrás #2356 üzenetére

    Nem értettem és én sem azért és úgy írtam, illetve értettem.
    Sokáig volt nekem is Mate 9, most a megjelenése óta Mate 10 Pro, van tehát összehasonlítási alapom - volt ezért mellette/közben másmilyen telefon is -, amennyire lehet, azonos beállításokkal is használom .- mert van azért eltérés a 7-es és 8-as Android között -, azonos helyeken és módon, ez alapján is írtam, hogy nem csak a tesztek alapján bírja jobban.
    A Mate 9 is vezetett nálam akkumulátoros üzemidőben (is) a többi csúcstelefonhoz képest, így van most a Mate 10 Pro is, de ezért is mertem megvenni látatlanban, ezt vártam a gyártótól és meg is kaptam, több tekintetben is.
    Ami gond van még a Mate 10 Pro-val, az nem is annyira a telefon, inkább az azon lévő újabb rendszer számlájára írható, bár azért sem az okolható direktben, hanem a külsős, harmadik féltől származó alkalmazások fejlesztői, akik nem optimalizáltak még mindent rendesen az Oreóra, de lassan alakul majd ez is - ezért hátrány is egyben az előnyök mellett eleinte az új főverziós Android, bár aki más telefonokkal is megélte már ezt, az tudja és számol a problémával.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák