Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dimaj

    aktív tag

    válasz Aryon87 #18098 üzenetére

    Hát nem tudom, amolyan mosott, és nem részletes képek , főleg a fákon látszik , és közeli motívumok se részletesek, mosottak. Mondom én függetlenül . A színek viszont jók , és a háttér sem ég ki.

    [ Szerkesztve ]

  • eurolac

    senior tag

    válasz Aryon87 #18098 üzenetére

    Szia! Debreceni vagyok. Most váltottam nemrégen H9-ről erre a telóra. Kicsit megijedtem a képek láttán.
    Még nem próbáltam rá igazából a Mate kamerájára, de ezek után hétvégén megnézem jobban mit is vettem.
    Amúgy a különböző topikokban szoktam látni az aktivitásodat, nekem eddig tetszettek a képeid, de ez most nekem sem jött be sajnos. Ezekről a helyekről én is készítettem a H9-el képeket, szerkesztés nélkül automatán sokkal jobbak voltak.
    Meg fogom nézni mit tud ez a teló automata módban.

    Amúgy eddig nem bántam meg a váltást. Írom azoknak, akik H9-ről terveznek telót venni. Azt kaptam eddig amiért váltottam; nagyobb, jobban látható szép kijelzőt. Sebességben nem látok különbséget. Akkuidőben pontosan annyi azonos használattal mint a H9, azt hittem többet fog bírni. Gondolom az AOD szerepet játszik benne.Meg voltam elégedve a H9 üzemidejével, így ezzel is mivel annyit tud. Én kimondottan nagyobb képrnyős telót kerestem. Akinek elég a kompakt 5,15 coll H9, annak szerintem nem érdemes váltani róla. Nyáron napfényben nálam elvérzett a H9 képernyő fényereje, fotózáskor szinte semmit nem láttam (volt H8 összehasonlításom) de lehet az üvegfólia is rontott rajta. Az előlapi ujjlenyomat olvasót visszasírom

    Eurolac

  • eurolac

    senior tag

    válasz Aryon87 #18098 üzenetére

    Szia Aryon87!
    Tegnap beszélgettünk itt a debreceni képekkel kapcsolatban.
    Nekem friss ez a telefon...
    Ma sikerült 14 óra után kijutnom az egyetemhez és total zsebből kihúzva készítettem pár képet.
    A főépület és az ember- szobros képeknél amiből kettő van, ott bekapcsoltam felül a normal-élénk színek lehetőséget.
    A "leveles" szobornál a normál-HDR miatt van kettő, ill. nagy rekesznyílással is készítettem képet.
    A parkolós képek (2 db): a vízjeles a Mate, a nem vízjeles Honor 9. A parkoló teljesen árnyékban volt, nap oda már nem sütött.Nagyon különböző a két teló képalkotása.
    A képek a Mate képernyőjén teljesen másként néznek ki mint a TFT monitoron.
    Igaz bőven van napfény, szerintem jók, de a H9 sem marad el mögötte a tapasztalataim alapján.
    A Hollókő1-2 képek tavasszal készültek H9-el napfényben.
    Remélem sikerül a Drive linkem.
    [Mate H9]
    Vélemények?? :F :)

    Eurolac

Új hozzászólás Aktív témák