Új hozzászólás Aktív témák

  • BLC

    tag

    Sziasztok!

    Engedelmetekkel Én is csatlakozom a "társasághoz". - Xiaomi Mi A1-ről érkeztem. -
    Alapvetően a készülék megismerésével telt az elmúlt 2-3 nap szabadideje.
    Egy-két dolog vonatkozásában nem találtam érdemi információt. Ezekben szeretném kérni segítségetek.

    1) Intelligens felbontás. (Nagyon szűkszavú információ van róla) Tapasztalatok?
    2) Értesítési led konfigurálás.
    3) Dupla-kopp. Tudom, hogy jelenleg nem elérhető, de feltételezem menne, mert hogy vannak ilyen funkcióra utaló "jelek". Lásd.: osztott képernyő gesztus, képernyőmentés, stb.

    Fotózás témával kapcsolatban, csak egy rövid gondolatot osztanék meg veletek.
    - Iphone 7-ről váltottam stock droidra, amiről természetesen szuperlatívuszokban tudok beszelni, de amit "Amit nyer a réven, elveszti a vámon." azaz a jól optimalizált rendszer miatt, egyes hardver elemek erősen elmaradnak az átlagtól. Itt el is érkeztünk a fotózáshoz. Számomra kriminális volt a fotók értéke. Azaz ideális fényviszonyok nélkül (értsd "NAP, mint égitest :)) a négy éves LG G2-m szebb és részletgazdagabb fotókat készített.
    Tehát minden viszonyítás kérdése. Én személy szerint azt kaptam amit vártam (M10P), mondjuk az Mesterséges Intelligenciát még nem tapasztaltam meg, de lehet a háttérben szorgalmasan dolgozik. ;] :))

    Ezúton is Kívánok Nektek Kellemes, Békés, Boldog Ünnepeket.
    Az "Erő" legyen veletek. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák