Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • doooo

    veterán

    válasz 7Heads Drago #20 üzenetére

    Nem kezdtem semmiféle trollkodást. Egyszerűen nincs ilyen, amire rámutathatnál, szóval kár leírnod ilyesmiket. Te kezdted, mert... miért is? Semmi okod nem volt rá, látod, hogy Janeszgollal sem értünk igazán egyet, mégis normálisan megbeszéltük, nem ment át trollkodásba meg gyerekes viselkedésbe a dolog, erre te jössz, és nyomatod az üres dumát, kiforgatod a szavaimat, olyanokat dobsz be nagy drámaian, amiket már rég leírtunk feljebb (vagyis vagy el sem olvasod rendesen amire válaszolsz, vagy nem megy a szövegértelmezés se), és amikor elfogynak az érveid (amikre eleve nem volt szükség, mert lezártuk a témát), meg amikor már bizonyítottad, hogy nem tudsz összekötni a fejedben egyértelmű dolgokat, mint pl. az alkatrészek teljes hiányát, és a gyártás ebből adódó leállását... akkor nyomatod a trollkodást, meg a harakirit, meg a fene tudja mit. Ha nem vagy képes felfogni valamit, akkor kérdezz rá újra, mondd, hogy magyarázzuk el, vagy maradj csendben, de ne égesd már magad lépten nyomon. Még a Huawei sem beszél úgy, mintha valami párhuzamos univerzumban élnénk, hisz az alkatrészhiány miatti, közeljövőben való leállásról is ők maguk nyilatkoztak, de te mégis csak nyomatod a bullshitet. Miért, minek? Hagyd abba, mert a modiknak majd ezeket kell a végén törölniük. Nem mintha foglalkoznának ezzel az egyébként már halott topiccal.

    De azért imádom, hogy azonnal átesel a ló túloldalára, és mindezt még megfejeled olyasmikkel, amiket én is határozottan kizártam, meg mindenki más is persze, aki akár csak picit is végiggondolta a reális opciókat a rendelkezésre álló információk alapján. Ismét bizonyítva, hogy tényleg nem tudod miről beszélsz: "mivel az is lehet hogy már jövő hónapban se lesz alkatrész"
    Nem, ilyen egyértelműen nem lehet. Mondhatni lehetetlen, hogy ez megtörténjen.

    És most engedd el a témát, mert nem tudsz érdemben hozzászólni, ahogy azt többszörösen is bizonyítottad mostanra. Vitatkozni pedig nem lehet így, főleg ha amúgy sincs miről. És nem is fogok, trollkodhatsz, amennyit csak akarsz (mert akarsz, és fogsz is még, mert továbbra sem tudod elengedni a témát, és ez az egyetlen "fegyvered", pedig most lenne esélyed "megmutatni", hogy tévedek ezzel az igazán megalapozott "jóslattal"; majd meglátjuk összejön-e).

Új hozzászólás Aktív témák