Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zseko

    veterán

    Engem próbára érdekelne, de nem így. Soha nem volt Huawei telefonom. Aztán, navigációra GMaps-ot használok, pedig megvan az iGO, és anno megvettem a Sygic-et is. A fő email fiókom GMailen van. A Drive-ot használom megosztásra, és ott vannak a számomra megosztott dolgok is másoktól. A Fotókat is használ(gat)om, bár ez a legkevesebb. A Play áruházból letöltött banki alkalmazásokról nem is szólva... A Facebook fiókommal nem sokra mennek, hacsak fel nem veszem őket ismerősnek, mivel minden (is) le van tiltva külsős számára. De most újra ránézve van még ami nyilvánosra lett osztva, megyek és kigyomlálom azokat is.. Nem hogy ismerőseimet nem látná, engem se, 2009 óta nem került fel újabb kép rólam, a régieket meg általában az ismerősök ismerősei se, vagy még az ismerősök se látják.

    HR24.hu

  • zseko

    veterán

    válasz dutrás #49 üzenetére

    Miért, mit kellene tennem? Osszam meg nyilvánosra a profilom egy szaros telefon kedvéért? Még egy munkahelynek se. Feltettem az AppGallery alkalmazásukat szétnézni, és bár gondolom valahogy megoldható - igaz azt kétlem, hogy a google áruház menne rajta, régióváltást meg nem csináltam, ahhoz még egy appot fel kellett volna tenni tőlük - de egy gyors keresést csináltam, és nincs fent a Barklays alkalmazása. Nincs PayPal, Revolut, Curve, Transferwise (én legalábbis nem találtam meg), nincs Netflix, HBOGO, az okoskarkötőm alkalmazása. Nincsenek fent az üzletemhez használt alkalmazások. És ezek egy se Google alkalmazás. Persze másodtelefonként még így is ki lehet próbálni, annyit megérhet, de ugye eleve ki is zárták a lehetőségből azokat, így vele engem is, akik nem Huawei telefonnal rendelkeznek. :) Nem ragaszkodom a Google-hez, biztos vagyok benne, hogy a sok háttérben lévő szarsága nélkül sokkal jobban is futna a telefon, mikor az S4-et megmókoltam, ég és föld volt a különbség.

    [ Szerkesztve ]

    HR24.hu

  • zseko

    veterán

    válasz Gubu0101 #64 üzenetére

    Ott, hogy sz.rakodni kell vele. Oké, félre ne értsd, tudok ilyen oldalakról, és tudom, hogy lényegében semmivel nem több innen leszedni, ki is próbáltam még régen, de bocsásd meg, hogy a banki adataimat és a pénzemet nem bízom egy akárhonnan letöltött apk-ra, csak mert mások azt mondják, hogy "mer'mé'nem".
    De semmi probléma, nem én (én nem) problémázok ezen, abszolút felsorolásszerűen írtam le mi a helyzet nálam, negatív hozzáállás és felhang nélkül (legalábbis remélem). Teszteltem mennyire jól fut egy google nélküli tiszta android (csak mivel mókolt volt, nem volt teljesen stabil), és pöpec volt.
    És még egyszer, de semmi probléma, a Huawei a kikötéseivel eleve megoldotta hogy most ne legyen Huawei telefonom, még ha tesztre is (meg úgy uszkve kizárta az ország közel 80%-át). Így könnyen a lényeget bukta el: új felhasználókat. Eleve ugye már ott, hogy egy előző Huawei telefon a kikötés. FB profilt pedig szintén nem fogok nyilvánossá tenni. Olcsó szemetet nem veszek (általánosságban értve bármilyen telefonra), adott összeg fölött pedig (P30Pro-n nagyon elgondolkodtam) azért már általában meggondolom mire költsem 'látatlanba'.
    De ez ugye egyértelműen kiderült a szabályzatból, hogy nem mindenkinek készült, hanem kizárólag a már meglévő Huaweieseknek. Itt nem a leendő potenciális vásárlókat akarják meggyőzni.
    Nem kell ezt tovább görgetni. :)

    [ Szerkesztve ]

    HR24.hu

Új hozzászólás Aktív témák