Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KKrisz751

    aktív tag

    válasz #86973952 #17637 üzenetére

    Én Pécsett vagyok, itt is működik. :D :D
    Tudom nagyon off, csak tapasztalat, ha valaki rászánja magát.

    Viccet félretéve, bele ástam magam, és igaz nem ide tartozik, de oda kell figyeln!
    Mivel ebay-en az árak nem mérvadók, de sikerült a sok százból ugyan ebben az árban az egyetlen gyenge klónt megvennem. :C
    Ami amúgy jól bírja. Egész napos strandolás alatt folyamatos kapcsolat mellett sem merült le. Néha még beszéltem is rajta. (így nem kellett elő kapkodni a telefont a táska eldugott mélyéről - lopás védelem.)
    Bár sokan bambán néztek, hogy David Hasselhoff módjára KITT el beszélek.

    A klón 32MB/32MB rom/ram, és nem megy rá másik szoftver, mert nem nagyon van. Lényegében lepucolt gyári szoftver. Amúgy hibátlan a működése. Illetve kikapcsolás után ha 1-2 óránál hosszabban van kikapcsolva, valamiért nem mindig lehet bekapcsolni. Ilyenkor aksi ki-be és működik. Telefonról leszinkronizálja magát, még az időt is. Nem kell állítgatni.

    Az eredeti vagy jó klón 128/64 , és van rá 3-4 jó szoftver és cserélhető is, mit a telókon.
    Az is megrendelve, ugyan ennyiért. Kíváncsian várom. (Azzal már nem zavargászok itt)

    ... Ráfogsz jönni, hogy sok igazság amihez ragaszkodunk, javarészt a mi szemszögünkön múlik - Obi-Wan Kenobi

Új hozzászólás Aktív témák