Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fhradm

    csendes tag

    válasz secler07 #1 üzenetére

    Sziasztok!

    A következő lenne a kérdésem:

    Szeretnék venni egy M8ast és az első ötletem az volt, hogy a szolgáltatómnál vegyem meg (T-mobile) azonban ott csak ezüst színben van és én szürkét szeretnék. Aztán elkezdtem nézelődni a neten és megtaláltam a különböző gsm üzleteket és internetes webáruházakat, kereskedéseket, ahol jóval olcsóbban kártyafüggetlenül, akár 2 éves teljeskörű garanciával, minden tartozékkal együtt árulják a készüléket, ami egy picit gyanús, hogy jobb feltételekkel jó 20-30 akár 40 ezerrel olcsóbban megszerezhető így a készülék.

    Egész pontosan amit kinéztem az ez: [link]

    Az egyetlen aggályom, hogy nem tudom mennyire megbízható ilyen úton telefont venni. Nem szeretnék azzal találkozni, hogy selejtet kapok es azonnal gariztatni kell, vagy maga a gariztatás is hosszadalmas és/vagy szar.

    Milyen tapasztalatokkal rendelkeztek, ilyen üzletektől való vásárlásban? Nem zavar, ha 20-30ezerrel többet kell rá költenem, és ha nagyon kell inkább a színnel is megbarátkozom, azonban nagyon ideges lennék, ha a vásárlás után probléma lenne a készülékkel, vagy a gariztatásban lenne valami probléma.

    Előre is köszi a válaszokat!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák