Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gery1987

    őstag

    válasz janeszgol #18 üzenetére

    Szia!

    Nem csak neked szól, de a tiedre is reagálok.

    Ahogy a cikkben is van, ezt most bevállaltam. De most nem jártam utána semminek mielőtt megvettem hanem megvettem és csak utána olvastam el mi a helyzet. Ha azt csinálom mint a legtöbb ez előtti telefonomnál szóba se jöhet hogy megveszem a Snapi 210 miatt, de eddig minden alapos utánajárásos dologgal beszoptam, de másnak meg mindig betaláltam úgyhogy megérzésre mentem.. Viszont! Ha végig gondolom, hogy mire használok egy okostelefont (internet WiFi-n, vagy mobilneten, közösségi oldalak, SMS, hívás, zenehallgatás, néha kamera, rádió, némi játék ami nem túl erő) ahhoz viszont elegendő, főleg a 1,5GB RAM miatt.

    A kritikákat köszönöm, tervezek még egy tesztet, de az laptop lesz, ha lesz.

    Még annál is olcsóbb az előfizetésem! Flotta csomag aminek 1.850.- a havidíja ami 100%-ban lebeszélhető.

    Minden esetre nem bántam meg, azt kaptam amit más HTC felhasználóktól hallottam. A ház oké hogy műanyag, de nem gagyi, gyengébb a hardver (de még mindig jobb mint a drágább tesó Snapi 400-asa mert kb ugyanazt hozzák, és ez frissebb is), de jól optimalizált szoftver és lássuk utóbbira nem mindenki fekszik rá.

    "A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

  • Csapoati

    nagyúr

    válasz janeszgol #18 üzenetére

    Már észrevettem, hogy neked a szar kamerás képek is tetszenek. :D Szerintem kegyetlenül mosottak itt is a képek, a részletgazdagság nulla. A színek jók, ez tény, de egy nagy tévén vagy monitoron már kevés. Persze belépőszinten elmegy, csak ugye 50-60 ezer Ft már nem az a szint.

    [ Szerkesztve ]

    tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Új hozzászólás Aktív témák