Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PuMbA

    titán

    Ilyenkor mindig megkérdezem magamtól, hogy kell-e mentenem, de eddig még sose kellett és úgy vagyok vele, hogy ki ér rá vele foglalkozni :DDD 386-osok óta van otthon számítógépünk és 4-5 évente cserélünk vinyót, úgy, hogy áthozzuk az adatokat, eddig szerencsére sose volt szükség semmilyen mentésre :DDD

    [ Szerkesztve ]

  • PuMbA

    titán

    SLYM: Milyen vinyók romlottak el? :)

    Biztos, hogy szerencsém is volt, na most majd jól meggondolom a következő váltásnál ezt a mentés dolgot :) Az az igazság, hogy mindig beletrafáltam a jó vinyó szériákba... sose láttam rossz vinyót, mert előbb avult el, mint ameddig használni bírtam volna. 1,7GB-os Quantum Fireball vinyó volt az első, aztán 20GB-os szintén Quantum Fireball. Emlékszek egyszer vittem rackben biciklivel az utcán közepes sebességgel és kiszakadt a himbálózástól a vékony szatyor, a vinyó kirepült a rackből, mert a csatlakozó elengedett, rá a poros útszélre egy pár bukfenc kíséretében...a vinyónak semmi baja :DDD Azután Maxtor Diamondmax 9 80GB, igaz, hogy az előtte lévőek mind szarok voltak, de ez a széria valahogy mégis überre sikeredett. 7 évesen már volt nagyobb hangja, de 100%-os volt kondíció szempontjából. Laptopomban Hitachi (HGST) volt, amit lecseréltem 3 éve egy WD 320-as Blue-ra. A 60GB-os Hitachit most is használom rackben, lassan 8 éves, a laptop 2006-os volt és 100%-os kondícióban van a vinyó, ennek is nagyobb lett a hangja, de nem akar meghalni.... Most 500GB WD van az asztali gépben, 2 éves :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák