Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dabadab

    titán

    válasz Hieronymus #33 üzenetére

    Haggyadmár. Jet fuel can't melt steel beams.
    Ő nem agymosott birka, aki kritikátlanul ismételgeti azt, amit a média mond neki, ő tudatra eszmélt igazlátó, aki bármikor elmondja neked, hogy mit látott a Youtube videókban meg mit olvasott a truther website-okon.
    És ő nem hiszi el azt, amit a média elérak, hiszen ő elolvasta a truthereket az interneten és ők nyilván csak az igazat mondják.
    És nehogy azt hidd, hogy mindenféle észérvekkel ki tudod zökkenteni, hiszen azok nyilván csak az összeesküvés részei.
    És különben is, jet fuel can't melt steel beams.
    Ez azért fontos, mert ezt le lehet írni egy egyenlőtlenséggel, amit egy második általános iskolás is megért. A rendes statikai számításokhoz meg differenciálegyenletek kellenek, sok változókkal, az meg nyilván szintén csak valami kormányösszeesküvés, mert azt sem érti.

    DRM is theft

  • Karmko

    tag

    válasz Hieronymus #33 üzenetére

    Láttam. Azt is láttam, hogy összeomláskor az alsóbb szinteken robbanások voltak. Plusz nem egy-két szemtanú is robbanásokról számolt be. Tudom, ezek mind hamisítványok.
    Azt is láttam, hogy a vasbeton tartószerkezetek nem deformálódtak, hanem nyíl egyenesen váltak el egymástól. (amik egyébként úgy lettek tervezve, hogy több Boeing 747-esnek is ellenálljon)
    Szintén láttam, hogy a 7. épület a semmitől omlott össze.
    Azt pedig nem láttam, és soha senki sem látott még felvételt róla, hogy a repülő becsapódott volna a pentagonba. Az épületen a sérülés kisebb, mint a repülő, ráadásul a titániumból készült gépkocsi méretű turbinalapátok köddé váltak.
    Sokatmondó az is, hogy senkinek sem engedték meg, hogy vizsgálódjanak a roncsoknál. Gyorsan eltakarították a helyszínt.
    Olvasni csak tudsz, nem? [link]

Új hozzászólás Aktív témák