Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • soundman1

    senior tag

    válasz scyllarus #1578 üzenetére

    Az óralap projektem így áll.
    Elkészültem az angol és a magyar naptári napos verzióval. A Facemaker csapata nem tudta megoldani a kérdésem, állítólag a huawei óra firmware-je miatt, így nem várhatok javítást tőlük, ezért trüköznöm kellett a megjelenítéssel. Tesztüzem utáni javításokon túl vagyok. Gondoltam megkeresem a Huawei MO-i ügyfélszolgálatát, hátha mindenki jól jár egy újabb face-el az áruházukban.
    Egy szépen körített nagy 0-át kaptam válaszul egy bot-tól vagy a vezetéknevét titkoló hölgytől:
    "Luca vagyok, én fogadtam levelét.
    Örömmel olvastam, hogy Ön is bővíti felhasználóink táborát!
    Szeretném tájékoztatni, hogy jelen esetben nincs lehetőség az Ön által is említett műveletre, ugyanis ennek kivitelezéséhez, fejlesztői fiók szükséges, melyet egyenlőre nincs lehetőségünk biztosítani ügyfeleink számára."

    Ha nekik nem kell, akkor megy a hwgtface-re fel. Elküldtem az admin-nak. Ha fent lesz az oldalon a link, akkor megosztom itt, akinek kell vigye a számlapot. Mégegyszer: avas látásúak előnyben. 🤓

    SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

Új hozzászólás Aktív témák