Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • H.Ezredes

    őstag

    válasz Aryon87 #176 üzenetére

    Nagyon várom a kamerás összehasonlításod mert én kamera b.zi vagyok.... Lumia 1020-am volt és azt váltottam Honor 20 PRO-ra de családos a 48mpx-es képek abból a szempontból,hogy a lumia valahogy részletgazdagabb képeket csinált. Csinálok 2 képet a 2 telefonnal és ahogy nagyítok bele sokkal jobbak a lumia képei.A Honor képei hamarabb "szétesnek"... Illetve videónál zoomolásra hullik szét a kép 16:9 1080p-be 2X-esbe még kiváló de felette messzire nem élvezet.... Xenon vakut nagyon hiányolom... N82 N8 808 Lumia 1020-ba mint xenon vaku volt brutális fénnyel.... Az meg zavar,hogy 48mpx-ben nem lehet zoomolni le kell menni 12-re.Összességében nem rossz de valahogy többet vártam volna. Alapból a Huawei P30 PRO-t választottam volna de ér/érték arányban nekem az nem felelt meg. Természetesen egyébként minden más tekintetben megváltás a lumia után ( kamera miatt nem akartam váltani eddig).... Lehet nekem vannak túl nagy elvárásaim a kamerára mert egyébként imádom a telefont nagyon sokáig kerestem a megfelelő utódot.

    Holdról is egész szép képet lőttem vele:

    falcon 9 rakéta 30X zoom:

    Kb 10-15X

    Ez meg normál ( igaz ezt 10m-ről hátrébb fényképeztem mint a többit de ekkora távolságnál ez elhanyagolható)

    [ Szerkesztve ]

    ►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

Új hozzászólás Aktív témák