Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DÖBRÖGI

    csendes tag

    Én egy Ruszki Vostokot vettem az eBayen (tudom hogy itthon, a Havanna telepi börzéken is lehet kapni, de KGB-set nem láttam akkor ;)) , 10k volt +posta. Csak röviden leírnám a tapasztalatokat ha valaki ilyenben gondolkodik.
    - az orosz elpusztíthatatlanság csak részben igaz az órára, a fémcsat 1 évig bírta
    - a belső fluoreszkáló pöttyök egy két keményebb koppanás( egy méterről csempére) után ledobják magukat, ehhez kb másfél év kellett
    Az említett koppanásokat a szerkezet maga viszont jól tűrte. Akkor vegyél ilyet , ha feltétlenül fontos a tudat, hogy neked ruszki órád van. Egy szép elemes Casio néha igencsak hiányzik , ha látod, hogy megint késik 1 órát mert túlságosan bíztál a önfelhúzó rendszerben, lévén automata cuccról van szó. Ha megszokod, hogy este ezt is felhúzod, úgy nem lesz kínja, de ez kicsit olyan mint tolni egy biciklit,aminek nincs baja.
    Ár témához hozzászólva, én 100,150 ezret csak akkor adnék ki egy órára, ha rohadtul el lennék eresztve. 30-ért már bőven látni gyönyörű Casiokat (Edifiche sorozat), ami tuti hogy pontos. (csakhát nem svájci, ugye)

Új hozzászólás Aktív témák