Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz #14595328 #30 üzenetére

    Az rendben van, hogy a mi felelősségünk. De én elmondhatom magamról, hogy nagyon tisztes, normális szüleim vannak jó nevelést kaptam, és mégsem sikerült nekik meggátolniuk abban, hogy éjjel nappal játsszak. :D Középiskola alatt büntetésből folyamatosan elvették a tápkábeleket, hogy ne tudjam bekapcsolni a gépet. Erre nekem 3-4 tápkábel volt mindig az iskolatáskámban. és hasonlóak. :D Ők sose értették meg, és most sem értik ezt az egészet. Ebből a szempontból viszont még veszélyesebb a dolog, mert mi tudjuk, hogy jó dolog. Megértem majd, hogy a fiam miért akar játszani, sőt ha én még akkor is fogok akkor nehéz lesz megmagyarázni, hogy ő miért ne csinálja. Viszont felkészültebbek is leszünk az biztos. Tényleg csak rajtunk múlik majd.

    Viszont az már most kiborít, hogy három évesen feloldja az iPhone-t és elindítja a játékot amit szeret az anyja telefonján. Nekem ez már most nem tetszik. :( Én telefonhoz nem is nyúl.

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák