Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz attila9988 #16 üzenetére

    Pl hogy nem agyonbutított "legyünk egyszerűek" jelszó alatt fejlesztett konzol megoldás pc -s átirata?

    Lol, ezek szerint a Civilization 5 biztosan konzolokra készült, mert arra tényleg igaz, amit mondasz. Milyen kár, hogy PC-exkluzív.
    Az FPS-ekben meg ilyenekben én speciel az elmúlt sok évben szinte kizárólag grafikai fejlődést láttam, innováció már a konzolok piacfoglalása előtt is csak szökőévente volt valamelyikben.

    Minden egyre szebb, de egyre egyszerűbb, és ezért egyre unalmasabb is

    Ebben az a vicces, hogy ez tipikusan NEM a konzolokra jellemző, hogy a grafika idővel leváltja az innovációt. Nem nehéz belátni, hogy miért :)
    De egyébként ezzel nagyon egyetértek, csak más irányból.

    De a nép szereti. És ez a lényeg. Minden elérhető masinán viszik őket mint a cukrot.

    Akkor megint nem értem, hogy mi haldoklik. Az, hogy átalakul a piac, és a régi motorosoknak nem tetszik valami, az persze más kérdés - nekem sem tetszik egy csomó minden, ezért játszom én is kevés játékkal, annak a nagytöbbsége is a GOG-ról való.

    (#17) hunfatal: Tekintve, hogy a sikercímek kiemelkedő többsége multiplatform, és ezek azok a címek, amik PC-n is aratnak, mégis úgy látom, hogy megveszik annyian, hogy eladni érdemes legyen. Ja, hogy amit attila9988 is mondott, hogy a blockbusterek jórésze annuális rókabőr? Hát, ha olyan hülye a piac, hogy ezeket veszi (és PC-n is veszik), akkor miért kell meglepődni, hogy ezt tolják ki a kiadók?

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák