Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GReddy

    tag

    válasz Csakénvagyok #30 üzenetére

    Józsibá'-t nem kötelezik rá... ellenben (példánál maradva) Katinkát igen. Nálam nagyvállalati informatikai környezet van, megfejelve egy latin-amerikai diktatúra vasszigorával. Példa: Mi lehetne biztonságosabb annál, ha a hülye felhasználó nem tudja (!!!) a jelszavát mondjuk a mailhez? Nem kell neki ugyanis. Nálam a koncepció az, hogy a mailpass-t senki nem tudja. A beállítás úgy történik, hogy mstsc-vel feljelentkezem a mailszerverre, a futtatás sorba random karaktereket pötyögök be jó hosszan. Ez lesz a user jelszava. Megy a vágólapra, Outlooknál - beilleszt, beilleszt, szervernél beilleszt, leokéz, és viszont hallásra. Nincs törés, elfelejtem, elveszett, kérekújat. Három éve megy így, még soha nem volt vele baj. (150 körüli userszám) Így CSAK a szerver, és a klienssoftware tudják a jelszót.. de nesze vazz, törd fel:

    léáaAKDFJłĐ˘°´524ˇ´^˘2öü42ßäł|röt×ä˝°¸˛ˇ˝\|ä÷lékjóü9iđ[Đ[aasujtz54äääđĐ[Ģđs

    Egy szépséghibája van: Webmail sincsen. De ezt valahogy túlélem... (nincs azzal sem munka) :F :F :F

    Egyébként a gyenge pont mindig az ember, ezért kellett kikapcsolni a játékból. Jó lenne, ha lenne egy kütyü minden géphez, ami mondjuk a dolgozó belépőkártyájával működne. HA be tud jönni a céghez, HA ki tudja nyitni az ajtót, akkor a komputert miért nem lehet ugyanezzel a tetű kártyával működtetni? És nem kell jelszó, username, semmi, csak a kártya, bedug, autologin! Ennyire egyszerű... (Tudom, hogy az IBM-nek van egy hasonló rendszere, de ott a terminalokban ugyanúgy felhasználónevet, jelszót ÉS kártyát kell megadni. Kérdem én, minek??? )

    Dominate the woods... The Bowhunter.

Új hozzászólás Aktív témák