Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • misx

    senior tag

    válasz BonFire #37 üzenetére

    Hát igen ez a szellemi termék előállítás átka, hogy hülyére keresheted magad folyamatos munka nélkül. Emlékszem, hogy amikor Fábri kérdezte a Showderban Karafiáth Orsolyát, hogy miből él, hát : "Van egy könyvem meg egy CD-m..." Más meg 8+ órába gürcöl a pénzért NAPONTA, ezek meg otthon ülnek és várják a jogdíjakat a számlájukra??? Ezt a rendszert kéne átformálni, de nagyon.
    De ahogy te is írtad, pofátlanság. Viszont ha az emberek erre rájönnek, akkor megy el a kedvük a leginkább a szoftvervásárlástól.

    "És ugye a hardvert nemigen lehet letorrentezni."

    Majd eljő az is egyszer, ha rájönnek a teleportálásra onnan már csak másolni kell az anyagot és voilá. :DDD

    Amúgy igaza van Raymondnak, nem kötelező megvenni a vasat és gémelni. De amit a PC iparban művelnek az kriminális. Komolyan mondom ha nem 15k lenne egy játék, áttértem volna PS3-ra... Mondjuk a jelenlegi gépemen ahhoz képest elég jól fut minden, egyedül a Shiftet kellett picit lejjebb húzni. De nem bántam meg hogy nem vettem bazi nagy monitort, mert akkor érne a hw-csere...

    [ Szerkesztve ]

  • Moreecqa

    tag

    válasz BonFire #37 üzenetére

    "hogy nem 20 000 milliárdot keresett, csak 15 000 milliárdot."

    Pedig így van ez... tetves multik már egyből sírnak, ha 2 fillérrel kevesebbet keresnek. Csak azt nem tudom, billgécnek is minek annyi pénz... Én már megállnék 1 milliárd forintnál is, és nagyban szarnék a világra.... mennék utazni...

    De ezeknek semmi nem elég... Telhetetlenek... De mire? Mire kell ennyi? Hogy mégtöbb legyen? Minek? Ez már betegség.....

    Szóval beteg emberek uralják szipolyozzák ezt a beteg világot...

Új hozzászólás Aktív témák