Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • golya87

    őstag

    válasz Feketelaszlo #8 üzenetére

    Felteszek egy kérdés:
    Miért nézel focit/sportot?
    Azt is csinálhatnád magad is. De inkább nézed, mert szórakoztat, kikapcsol.

  • ledgeri

    nagyúr

    válasz Feketelaszlo #8 üzenetére

    Pl én PC- hogyan játszhatok MOST GTA V-öt?

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

  • spirit007

    senior tag

    válasz Feketelaszlo #15 üzenetére

    Pedig tök egyszerű a magyarázat:
    Manapság alig vannak játszaható demok, a PR video szarból meg nem lehet levonni mélyreható következtetéseket. Ezért aztán sokan belekukkantanak egy-egy ilyen "home" videoba , hogy mit is tud a játék.
    Bezony, ott tartunk, hogy a nagyközönség már a "megszerzésre" és installálásra sem veszi a fáradtságot...

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Feketelaszlo #8 üzenetére

    ...miért néz valaki gameplay videókat szabadidejében ahelyett, hogy játszana.
    Hát például azért,mert adott esetben drága a játék,és irtódrága a gép hozzá,és egy gémervideón megnézheted,1080P-ben kimaxolva,hogyan is fest,nem kell megvenned 15ezerért,nem kell megvenned a 300ezres gépet,nem kell szívni a patchekkel,és a videó ténylegesen azt mutatja be,amit Te is látnál,ellentétben a promóvideókkal és a nagy ígéretekkel.Jópár játékot hagytam ki,vagy pont ellenkezőleg,vettem meg,mert 1-1 videó megnézése pótolta a már sajna nem létező demókat/ahhoz is kéne a drága gép...
    Persze nem mindegy,hogy egy gémer hogy játszik,jól kell játszani,jól kell kommentálni,olyan "emberien",nem is tökéletesen,hogy az jöjjön le,jéé Én is így csinálnám,és ez jutna közben eszembe.
    Persze mindezt némi humorral,beszélőkével fel lehet dobni.
    Arról nem is beszélve,hogy például a multis videók úgy mennek,hogy ha akarod,megy a live,becsatlakozhatsz Te is,feldobod a headsetet,felmész a TS-re vagy Discord-ra,és bent is lehetsz a lájvban,legalábbis én a pár gémer csatornámon ezt látom.És van akár kulcsosztás is,stb.Nekem már sokszor jobban bejön a kevés időm mellett inkább csak a napi melótól fáradtan belenézni egy-egy videóba.
    A másik jó dolog a témában a cinematic videók,ahol a töltelékjáték nélkül meg lehet nézni a kedvenc címeim sztorimódját,egyfajta egészestés filmként...jól jön,ha az ember mondjuk 1 hónap alatt végigtol egy játékot,ki emlékszik az elejére alapon.Plusz el is lehet mélyedni a sztoriban.
    Mondjuk azért a Pingvinharcos csatornájára fel vagyok iratkozva,de ott alapvetően a mainstream és a baromkodás,ami tolja a szekeret,nem a profizmus...
    Viszont vannak jó gémerek is,akik nem törődnek a nézőszámmal,csak tolják,amit szeretnek,a nézőkkel,visszatérnek a játékokhoz,mert azért vették,hogy tolják,nem minden héten megveszem a topot és liveolok pár órát.
    És tényleg sok játék eljut egyébként így az emberekhez,ingyen,akár kevés időt belenézve is.
    Én is csak 1-2 komolyabb játékot veszek meg évente,abba tolok sok órát,legalább meg tudom szűrőzni a kínálatot,nem költök feleslegesen,de az élmény egy részét,a sztorit,a játék milyenségét megszerezhetem a mércét meg nem ütőkből is.Többet mond egy megnézett gameplay mindenféle fórumnál...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák