Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tigerclaw

    nagyúr

    Remelem a Surface Neo-t nem temetik el, illetve a Duo-nak is lesz utodja. Max a Neo is megkapja a Duo operacios rendszeret.

    Amugy nem ertem, hogy ennyire nem latja az MS vezetese, hogy a projektjeinek 1-2 ev utani elkaszalasa mennyi arcvesztest, bizalom vesztest jelen. Kozben kvazi nincs is semmilyen olyan szoftveres, hardveres fejlesztesuk, ami kiemelkedo lenne, csak a mar "same old" xbox es hagyomanyos surface tabletjeik, laptopjaik.

    A Hololens, a Surface Studio, a Duo es a Neo nevezheto forradalminak valemilyen szinten es ezek vagy eltuntek, vagy hatterbe lettek szoritva, vagy nagyobb volt a hype mint a realitas. A Studiot meg most is kiadhatnak csak monitor formajaban, hiszem abban nem a PC resze volt erdekes.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

  • Tigerclaw

    nagyúr

    válasz Sanya #36 üzenetére

    Nekem most pont Ubuntu 20.04 LTS alatt van olyan problemam, hogy az utolso Nvidia driverrel nem ismeri fel a HDMI audio kimenetet es ahogy olvastam ez nem egyedi hiba. Annyi a szerencse, hogy nem hasznalom most semmi komoly GPU-t igenybe vevo dologra Linux alatt a gepet, igy nem szamit, hogy nem a legfrissebb driver van fenn.

    Illetve az se tetszett hogy ketszer kellett feltelepitenem, mert elsore tobb dolog nem mukodott... pl. nem jelent meg a szoftveraruhaz, es manualusan telepitve a virtualbox nem mukodott.

    Szoval azert itt is vannak problemak.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Új hozzászólás Aktív témák