Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zord01

    senior tag

    válasz azopi74 #38 üzenetére

    Szerintem meg igen is megáll ak76 kolléga kijelentése. Nem azért bukott ezekkel a Nokia nagyot, mert nem volt alsó kategóriás telója, hanem mert gagyik voltak az eddigi Lumiák.

    Csak, hogy számokban is lásd. Lumiából eladtak 4 milliót. Samsung Galaxy S-ből (ami kvára nem tekinthető alacsony árú, alsó kategóriás modellnek, lévén zászlóshajó) meg eladtak 50 milliót. Hogy is van ez?

    (#43) Sur1G

    Én inkább úgy fogalmaznék, hogy a sikert a WP8 hozza el, ha lehozza. Nagyon sok függ attól, hogy mennyire hajlandóak visszavenni a platform elmeroggyant megkötéseiből, hibáiból, hiányosságaiból. Pl még kint sincs a rendszer, de már most hallani, hogy lesznek benne számomra bosszantó, felesleges, és megmagyarázhatatlan dolgok. Egyelőre ezek még olyan szinten vannak, amikkel még együtt tudnék élni, viszont, ha ez a jövőre néző trend lesz akkor a WP8 megy a klotyóba, és ezúttal a Nokiával együtt.
    Amúgy alapvetően bizakodó vagyok, talán pár százalékot tudnak majd javítani a WP.

    [ Szerkesztve ]

    ***Valaki gyártson már egy normális FeaturePhone-t!!! (9+3 gombsoros, CandBar, vékony, minőségi anyagból, 5+Mp kamera, Wi-Fi, GPS, zene, nagy akksi)***

Új hozzászólás Aktív témák