Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    Hát ennek a háborúnak hamar vége lett...
    Az a baj az egésszel, hogy ahhoz h egyáltalán kihasználjuk a HD előnyeit ugye, vennem kellene fullHD-s tévét, meg legalább egy olvasót is. Szinte egy komplett szórakoztató centert kéne emiatt lecseréni, mert akkor már a PC-be is kellene egy olvasó-író...
    Nos nekem egyik sincs. És nem is lesz, amíg nem lesz normális ára, ez dönti el.

    Adattárolásra jobb a Blu-ray, mert azért mégiscsak ~10GB-tal többet tudok háttértárolni, és így néhány lemezre le is menthetnék egy komplett winyót.

    Szerintem nem buktak volna el a srácok a HD DVD-vel, ha elkezdik nyomni ezerrel a hibrid meghajtókat/írókat.
    Szvsz KB azért vesztettek tulajdonképpen, mert a BD-re több adat fér.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz M@trixfan #18 üzenetére

    Azért van itt a nagy para, mert mivel most a Sony nyert, azt csinál amit akar, amihez van pofája. Lásd a memory stickes (M2) problémát, amit felhoztak már. Ugyanaz az M2 mint a MicroSD, semmivel nem tud többet nála, mégis drágább sokkal (volt).
    Ez is csak arra volt jó hogy beletedd a pénzed Sonyék zsebébe.
    De most már kénytelen leszel mivel már csak ez van, és nem hiszem h ezekután bárki is használna a jövőben egy "bukott" formátumot.

    Kis időt kivárunk és minden jó lesz. Szerintem. Ma már az M2-k se drágábbak sokkal, és a Sony cuccai minőségi cuccok, soha nem csalódtam (még) bennük. Ez az igazság.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Új hozzászólás Aktív témák