Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HyP3b0y

    senior tag

    válasz .tnm #27 üzenetére

    Mondjuk azt te is beláthatod és jogos lenne ha azt mondanák, ne használd ablakban, hanem rakd fullscreenre. Elvégre is egy oprendszerről beszélünk és ott sem egy dosbox-ról van szó...

    "ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

  • julius666

    addikt

    válasz .tnm #27 üzenetére

    múltkor valamitől úgy összeomlott, hogy recovery startup loop-ba került és az egész partíciót formázni kellett és újrarakni az egészet. semelyik recovery mód nem működött és értelmes hibaüzenetet se adott, hogy miért nem. (rendszer visszaálíltási pontra térés nem talált pontot, rendbe rakás fail-elt, reset-elés (teáht mikor visszaáll arra a pontra, mintha friss telepítés lenne) fail-elt.)
    csökkentett módban sem indult...

    Hasonló történt velem is laptopon. Hogy mekkorát anyáztam amikor kiderült, MS-ék azzal próbálták a bootidőt csökkenteni, hogy kiszedték a csökkentett-mód választó képernyőt és a telepítőlemezre száműzték Mariana-árok mélységű menüpontba. :((( :((( :(((

    Csak röhögni tudok amikor ez, a mosolygós kékhalálok, meg hogy az egyik otthoni gépre már fel sem volt hajlandó települni (a telepítőlemez bootja közben szétfagy) után olyanokat olvasok itt fórumon a ventilátoroktól hogy micsoda stabil oprendszer, még jobb mint a Win7 (ugyanezeken a gépeken a W7-nél a béta óta nem láttam kékhalált). ;]

    Ennyit oprendszerrel utoljára a W98-al meg valamelyik nem LTS buguntuval szoptam mint ezzel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák