Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xboxfreak

    tag

    válasz persil #1 üzenetére

    Nekem megvan 1 hónapja ... 55"-os LG B7V-ről váltottam ami kalibrálva volt. A projectorom egy Panasonic AE4000-es volt és 92"-et vetítettem. Ahhoz kellett 3 távirányító és mondjuk a TV adásból az HBO-n a felirat látszott, a többi adón semmi ... így ha filmet akartam nézni akkor vászon leenged, 1080p, erősítő bekapcsol, villany leolt stb stb ... unalmas és fárasztó ... mellesleg a 92" pont nagy volt.

    Most hazajövök, benyomom, 4K és olyan hangja van, hogy beszarsz.
    Ok, vannak kompromisszumok de kit érdekel. Ha összeadom mennyi lett volna egy 4K projektor meg egy hasonló vászon meg a távirányítókkal való baszakodás vagy egy ugyanekkora LG OLED ami kiégeti a szemed 9.5 millióért és egy monstrum akkor szerintem megérte a 950k-t. Beállítani egyébként 15 perc és hatalmas élmény.

    Azzal meg ne jöjjön senki, hogy nem 120Hz-es a HDMI kimenet ... annak max 1080p-ben van értelme COD-on és egyik konzol sem tud valós 4K 120Hz-et ...

    Egyedül a HBO Go kliens hiányzik de az jön hamarosan. Ja a B7V-hez képest villámgyors a menü ... ok éjfekete nincs rajta de ennyit kibírok.

Új hozzászólás Aktív témák