Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rdi

    veterán

    Én is beláttam ám kívülről az
    IHM cselekvéseibe, és mondjuk megvalósították a törvényeket, amiket addig senki nem volt képes összegründolni;
    egy csomó jó pályázatot írtak ki iskoláknak, civil szervezeteknek,
    megcsinálták az operatív programot, valamint a ROP-okba is keményen és sok helyen sikerrel bevitték az informatikai infrastruktúra fejlesztéseket.
    Az eközigazgatás ez év végére jut el nagyon sok helyen az országban a próbaidőszak végére.

    Az meg, hogy le vagyunk maradva tény, csakhogy 5 évvel ezelőtt meg méginkább le voltunk maradva.

    Csakhogy a szociológiai felmérések szerint a lemaradás az emberi és nem a hatalmi- közigazgatási tényezőnek köszönhető leginkább és kisebb részben az árviszonyoknak.
    Ha jól emlékszem, a lakosság mintegy 30 %-nak akkor sem kellene intenet, ha ingyen kapná meg... (lehet, hogy ez a szám ennél is nagyobb :(( )

    A minisztérium munkáját szerintem a kiindulási és a mai viszonyok közötti különbséggel lehet(ne) mérni. Persze ez nem olyan egyszerű, mint le ''szarostetűzni'' :))
    De egyébként szerintem sincs rá semmi szükség, elég egy gazdasági fejlesztési minisztérium is.

    Ja és, hogy persze semmi olyat nem állítottak és nem is érzékeltettek a konferencián résztvevők, amiről a cím szól.
    A cím egyszerű bulvárfogás de kétségtelen jó!

    [Szerkesztve]

    Fej! Tor! Potroh!

Új hozzászólás Aktív témák