Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Erasmus

    őstag

    válasz rocket #33 üzenetére

    egyszerűen nem értelek. hol van itt szenzáció? neked fáj, ha tudsz arról, hogy valószínűleg sávszélemelés lesz?

    az szintén szerepel a hírben, hogy egy másik – matáv-területen lévő – szolgáltatónál is tapasztalható volt a bővítés hatása, nem csak az axeleróról van szó.

  • Versus123

    aktív tag

    válasz rocket #33 üzenetére

    komolyan mondom anno 63-ban amikor a holdra léptünk és élőben közvetítették, az emberek nagyrésze akkor is azt mondta hogy kamu az egész, felvételről megy.... most miért kell itt mindjárt sátánista szeánszokra, gonosz elemekre gondolni amikor csak dupláznak egy szaros sávszél.-t?

    ''Fa*kabát, mr. fa*kabát, rendőrnek szült meg a jó anyád...kiváncsi lennék,miért ez a neved??''

  • Erasmus

    őstag

    válasz rocket #68 üzenetére

    továbbra sem értelek, még mindig csupán meg nem indokolt vagdalkozást és rosszinidulatot olvasok ki a hozzászólásodból.

    ezt írod:
    ''Mivel ez itt nem egy pletyka lap foruma gondoltam az ilyen cikkeknek nincs letjogosoltsaguk.''

    pontosan azért van értelme odafigyelni a fórumra, mert ez nem egy pletykalap fóruma. abban egyet is értünk, hogy érdemes témákat innen átvenni is megírni főoldalas anyagként. szeretném is kérni, hogy – emilben – hívjátok fel a figyelmemet az olyan topikokra (mint az általad is hivatkozott), amelyek közérdeklődésre is számot tarthatnak, mivel minden témát nem tudok követni. de azt áruld el, hogy ugyan mitől hitelesebb a hdsnet-es topik, mint matáv sávszélemeléséről szóló? az utóbbit miért tartod szencációhajhászásnak, az előbbit miért nem? én csupán azt látom, hogy az előbbiben érintve vagy, ez viszont indoknak kevés.

    ''Aztan ha megse lesz savszelemeles, mert kitalalja a matav, hogy a rendszer nem birta, akkor ingyenes szenzacio keltes volt ez a cikk , ami altal ha mast nem is, azt elertek, hogy az emberekben megmaradjon, hogy az axelero nevet valt.''

    ezt egyáltalán nem értem. a névváltásról alighanem úgyis beszámolunk majd, mert a lap témájába vág. de mi köze ennek a szenációkeltéshez??? mi az, hogy saját magának akar kedvezni vele? én azt gondolom, hogy senkit sem érdekel, hogy milyen néven szolgáltatnak neki gyorsabban, ez a hírnek is csak marginális fontosságú része. ráadásul az összes matáv-területen jelen lévő szolgáltatót érinti az eset, akárcsak korábban.

    ''ugyhogy megjobban szanalmas az egesz, meg az, hogy vannak akik terjesztik az iget.''

    erre nem tudok mit mondani...

Új hozzászólás Aktív témák