Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lortech

    addikt

    válasz VladimirR #47 üzenetére

    Én nem vagyok adsles, és mivel 512/128-as kábelnetem van, nem is nagyon mehetek 50giga fölé, más kérdés, hogy tudnék/akarnék-e. Azt kijelenthetem mindenesetre, hogy _kizárólag_ magáncélra töltögetek. De ez teljesen lényegtelen, és szerintem kategóriákba sorolni is kár az embereket, mindenki azt csinál a szolgáltatásával amit akar, persze az adott kereteken belül, és ne mondja meg senki szerintem, hogy kinek milyenek, illetve milyenek _legyenek_ az igényei, mert saját magából kiindulva neki mások az igényei.

    ne rajtunk eloskodjenek mar (ugyanis, ha jol remlik, az axeleronak a mi forgalmunk utan fizetnie kell....) - ezzel meg kurv@ra nem tudok egyetérteni.

    ui: ''jobbara korlátlan. - meg félig tele, félig üres mi? :D

    Thank you to god for making me an atheist

  • Allien

    veterán

    válasz VladimirR #47 üzenetére

    SŐT! Minnél több ilyen nagy letöltögető megy el, annál jobb az átlag usernek, mert nem szív MIATTUK (pl. az alap 3 gigát feljebb emelik). Hiszen, ha Te éppen egy ilyen ''nagyfogyasztó'' közvettlen közelében laksz, nagyon megszívhatod, mert a Te sávszélességedet is befolyásolja, nem is akárhogyan! Ez akkor lehet zavaró, ha Te pl. csak pár dolgot akarsz megnézni, letölteni, de felére, negyedére, vagy még kisebbre esik a sávszéled, mert van egy tróger, aki január 1-től, dec 31-ig töltöget. Igaz, ez bizti ritka, de a 100 giga is már soknak tűnik nekem. Nem mondom, hogy nem töltögetek, csak free, meg shareware cuccokat a netről, és csak emilezek, de pl. én örülök is, hogy egyáltalán bekötötték az adsl-t nálam. Ha nincsen ismerősöm, akkor még ma sem biztos, hogy lenne, mert nagyon rossz margin (magy mi a fene) értékeim vannak.:B
    Sokan megfeledkeznek arról is, hogy nem is olyan nagyon régen még hosszu éveket kelett várni egy telefon vonalra. Azóta azért sokat javult a helyzet, de mindig is lesznek elégedettlenkedők.:DDD

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Új hozzászólás Aktív témák