Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jester

    aktív tag

    válasz emvy #31 üzenetére

    Szerintem inkább hagyjátok ki a témából a demagóg politikai dumát, anélkül is elég gáz, hogy ilyet meg lehet csinálni itt következmények nélkül. Ha meg így nézzük, akkor mire fel ''harmonizálják'' az adót és az árakat most, mikor a bérek 20-25 év múlva lesznek ott... Szóval inkább hagyjuk ki a politikát a dologból.

    Mellesleg én is T-Online-os vagyok még most, de ez volt az utolsó csepp, ami miatt szolgáltatót váltok 1 héten belül. Ha nekik a régi ügyfél nem számít, akkor nekem sem érdekem, hogy a pénzem náluk hagyjam. Ezeket az üzleti húzásokat pedig nem szeretem. Tetszik vagy sem, ha kötöttek egy szerződést, akkor tartsák is be az utolsó pontig, ne csak a számukra kedvező dolgokat használják belőle. (Az pedig már megint más tészta, hogy itt meg lehet csinálni ezt, hogy ez jogilag korrekt, mindössze etikátlan.) Az etikai normák képezték valamikor a jog alapját, ha itt az etikus viselkedés és a jog ennyire letávolodott egymástól, akkor ott valami nincs rendjén. (Ez azonban megint egy másik téma és szigorúan a magánvéleményem.)



    [Szerkesztve]

    Mehr Licht!

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    válasz emvy #31 üzenetére

    Soha nem érünk oda. Soha.

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Új hozzászólás Aktív témák