Új hozzászólás Aktív témák

  • Jester

    aktív tag

    válasz emvy #31 üzenetére

    Szerintem inkább hagyjátok ki a témából a demagóg politikai dumát, anélkül is elég gáz, hogy ilyet meg lehet csinálni itt következmények nélkül. Ha meg így nézzük, akkor mire fel ''harmonizálják'' az adót és az árakat most, mikor a bérek 20-25 év múlva lesznek ott... Szóval inkább hagyjuk ki a politikát a dologból.

    Mellesleg én is T-Online-os vagyok még most, de ez volt az utolsó csepp, ami miatt szolgáltatót váltok 1 héten belül. Ha nekik a régi ügyfél nem számít, akkor nekem sem érdekem, hogy a pénzem náluk hagyjam. Ezeket az üzleti húzásokat pedig nem szeretem. Tetszik vagy sem, ha kötöttek egy szerződést, akkor tartsák is be az utolsó pontig, ne csak a számukra kedvező dolgokat használják belőle. (Az pedig már megint más tészta, hogy itt meg lehet csinálni ezt, hogy ez jogilag korrekt, mindössze etikátlan.) Az etikai normák képezték valamikor a jog alapját, ha itt az etikus viselkedés és a jog ennyire letávolodott egymástól, akkor ott valami nincs rendjén. (Ez azonban megint egy másik téma és szigorúan a magánvéleményem.)



    [Szerkesztve]

    Mehr Licht!

Új hozzászólás Aktív témák